”X Faktora” skaistā Amanda izrāda vēlmi doties uz erotisko masāžu

4 komentāri
”X Faktora” skaistā Amanda izrāda vēlmi doties uz erotisko masāžu
FACEBOOK

TV3 raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” šonedēļ apspriests īpaši ”karsts” temats – kā saņemties aiziet uz erotisko masāžu. Samulsušajam skatītājam vērtību padomu sniedzis dziedātājas Antras Stafeckas mīļotais vīrietis, bet ar pikantu paziņojumu nākusi klajā šova ”X Faktors” zvaigzne Amanda Maržecka.

”Man draugi Ziemassvētkos uzdāvināja masāžu ar ”laimīgām beigām”. Bet tās laimīgās beigas katram ir ļoti subjektīvas. Esmu ļoti sabijies. Es tā kā gribu un tā kā ne. Ko jūs man ieteiktu darīt?” ar pikantu jautājumu pie Latvijas slavenībām raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” vēršas skatītājs.

Šovā ”X Faktors” iepazītā dziedātāja Amanda Maržecka no Talsiem uzskata, ka jāņem visu, ko dzīve dod.

Lai gan sabiedrībā par erotisko masāžu valda aizspriedums, gaišmatainā skaistule paziņo, ka pati ar prieku ļautos šim pikantajam piedzīvojumam. Un šajā saistībā izmanto izdevību uzrunāt savu draugus.

”Visi mani draugi, kuri šo skatās, dāviniet man tādas! Dāviniet man kuponus! Mani draugi, es jūs mīlēšu vēl vairāk. Lūdzu, dāviniet man!” par gatavību doties uz erotisko masāžu, publiski apliecina skaistā talsiniece.

”X Faktora” zvaigznes mūziķiem iesaka sacerēt jēgpilnas dziesmas

”Dzīvē vajag visu pamēģināt. Draugi tomēr tērējās. Protams, ja šis puisis ir foršās un skaistās attiecībās, tad nevajadzētu doties uz tādu lietu, bet, ja viņš ir brīvs, es domāju, kāpēc ne?

Ja puisim tā būtu pirmā seksuālā pieredze, varbūt tad labāk ne. Varbūt to vajadzētu piedzīvot skaistāk. Tad liksies visu dzīvi, ka visu laiku jāiet uz tādām masāžām – ”ar laimīgām beigām”. Būs sakropļota uztvere par seksuālo dzīvi,” spriež mūziķis Jānis Čubars, kuru kopš 2017. gada vieno romantiskās attiecības ar dziedātāju Antru Stafecku.

Ja raidījuma skatītājs bauda brīva vīrieša statusu, iedrošinājumam Jānis iesaka šādu rīcības plānu: ”Izvēlēties kādu garšīgu dzērienu, kuram ir pavairāk grādu, iemalkot dzērienu, atbrīvoties un doties uz masāžu. Nekas slikts tu nevarētu būt, ja teikts, ka masāžai būs ”laimīgas beigas”. Kas var būt vēl labāk?!”
4 komentāri