Vitu Taubi vakariņu šovā pamatīgi pieviļ plīts – daiļava saņem līdz šim zemāko vērtējumu

22 komentāri
Vitu Taubi vakariņu šovā pamatīgi pieviļ plīts – daiļava saņem līdz šim zemāko vērtējumu

Šova ”Vakariņas četratā” skatītājus šajā nedēļā gaida atkalredzēšanās ar TV ekrānā iepazītiem ļaudīm. Pirmdienas, 15. oktobra, pievakarē trešās nedēļas vakariņu šova ciklu atklāja “Lauku sētā” lielu popularitāti iemantojusī enerģiskā uzņēmēja un dejotāja Vita Taube.

Vita Taube TV3 vakariņu šova filmēšanas laikā bija pārvākšanās procesā, tādēļ raibo kompāniju – Mintautu Gubātu, kurš meta nost liekos kilogramus šovā ”Īstie veči”, ”Kāzu gūstā” dalībnieci Ievu Janiševu, kura laulības ostā iestūrēja TV kameru priekšā, un ”Patiesības spoguļa” un ”Cepiena” kolorīto Maigoni Juhneviču – uzņēma draugu savrupmājā, kur pati uz laiku ievākusies.

Māju sajūtu radīšanai Vitas pagaidu mitekli rotāja ne mazums atmiņu no šova ”Lauku sēta” laikiem. Starp tām arī fotogrāfija, kurā redzams Intars Sarmulis, ar kuru šovā skaistā dejotāja uzsāka romantiskas attiecības.

”Tie ir mani šova tā brīža mīļākie vīrieši,” par foto, kurā pozē kopā ar Intaru un Egīlu Mūrnieku, paskaidroja Vita.

Skaistule ar lepnumu izrādīja ne tikai virtuvi, bet arī guļamistabu un vannasistabu. Vairāk par Vitas lepnajiem apartamentiem lasi šeit!

Vita smalkos viesus bija nolēmusi cienāt ar neveselīgu ēdienu. ”Pretēji ikdienai šodien nodarbošos ar gastronomiskām izvirtībām,” iepērkoties akcentēja ”Lauku sētas” zvaigzne.

Taču iepirkšanās nevedās viegli. Vita bija pārrēķinājusi spējas produktus ietilpināt vienā groziņā. Ar to gan nedienas lielveikalā nebija galā, jo skaistule pamanījās saplēst kurpīti.

Vita atklāja, ka viņas mamma un mīļotā vīrieša mamma ir cepelīnu mīļotājas, tādēļ kā pamatēdiens vakariņotājiem tika gatavoti tieši ģimenes iecienītie eļļā ceptie cepelīni, bet saimniecei pirmās nopietnās galvassāpes sagādāja uzkodas pagatavošana. Atklājās, ka negaidīti ”uzkārusies” elektriskā plīts. Ar ”palīdzību no zāles” tā tomēr tika iedarbināta, un cepšanas darbi varēja turpināties. Taču prieks nebija ilgs, jo arī cepelīnu cepšanas laikā plīts turpināja niķoties.

”Virtuve bija tāds kā karalauks. Biju iegājis vienu mirkli. Eļļa bija gan kaltiņā, gan visur citur,” Mintautu pārsteidza nekārtība virtuvē.

Kamēr Vita turpināja rosīties virtuvē, ciemiņi tika atstāti novērtā. ”Es saprotu, ka darba ir daudz, bet viņai kā pasākuma organizatorei vajadzēja būt mazliet radošākai pieejā, ka viņa ir gan tur, gan pie mums,” neapmierinātību pauda Ieva.

Viesi, noilgojušies pēc namamātes sabiedrības, bija spiesti svešajā mājā pašapkalpoties. Mintauts neslēpa, ka brīžiem esot sajūta, ka viesi ieradušies negaidīti: ”Nebija īsti sajūta, ka viņa bija gatava, ka mēs esam pie viņas.”

Turpretī ar vakara izklaidi gan viss bija līmenī – Vita bija pacentusies un sarūpējusi atraktīvu spēli ar baloniem un tualetes papīru.

Ar grūtībām, bet cepelīni bija gatavi. Ieva un Maigonis atzina, ka tie ir labākie cepelīni, ko viņi jebkad ēduši, savukārt Mintauts oponēja, ka šis nav bijis īsts cepelīns.

Biezpiena pončiki, kas bija paredzēti desertā un uz ko gardēžiem nācās ilgi gaidīt, tomēr gāja secen, jo vairākos piegājienos tos tā arī neizdevās izvārīt. Tādēļ namamāte nolēma no situācijas iziet ar saldējumu un sablenderētām zemenēm.

”Stāsta morāle: ir cilvēki, kuriem ir jābūt virtuvē, bet ir cilvēki, kuriem nav jābūt virtuvē,” Vitas pavāres “prasmes” novērtēja pazīstamais šefpavārs Raimonds Zommers.

No vakariņotājiem par ēdieniem un izklaidi Vita tika pie 18 punktiem no 36 maksimāli iespējamajiem. Šis ir pagaidām zemākais vērtējums par vakariņām un viesu uzņemšanu.