Vita Taube skaidro savu neveiksmi vakariņu šovā

20 komentāri
Vita Taube skaidro savu neveiksmi vakariņu šovā
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pirmdienas, 15. oktobra, pievakarē pie TV3 skatītājiem ar jaunu četru raidījumu ciklu atgriezās šovs ”Vakariņas četratā”. Nedēļas pirmās vakariņas, ko gatavoja ”Lauku sētā” iepazītā uzņēmēja un dejotāja Vita Taube, saņēma līdz šim zemāko vērtējumu. Sarunā ar Skaties.lv Vita skaidro, kādēļ šajā vakarā teju viss nogājis greizi.

Vita Taube savu draugu savrupmājā uzņēma citus TV šovos iepazītus ļaudis – ”īsto veci” Mintautu Gubātu, ”Kāzu gūstā” zvaigzni Ieva Janiševu un ”Patiesības spoguļa” un ”Cepiena” dalībnieku Maigoni Juhneviču. Trijotne Vitas gatavošanas, viesu uzņemšanas un izklaidēšanas prasmes novērtēja ar 18 punktiem no 36 maksimāli iespējamajiem.

Kā pēc šova sarunā ar Skaties.lv neslēpj Vita, neveiksmju virtuvē cēlonis tik tiešām bijusi plīts, kuras funkcijas šovu zvaigzne līdz galam nebija iepazinusi. Vairāk par to, kas šajā vakarā nogāja greizi, lasi šeit!

”Maigonis vienīgais loģiski saprata situāciju. Tajā pašā laikā visi bija klāt un mēģināja iedarbināt to sūda plīti. Nevienam īsti nesanāca, neviens nesaprata, kur ķerties klāt. Ja es zinātu, ka kādam ir tehniska kļūme, es pret to izturētos ar saprati.

Kad sapratu, ka neko nevaru izcept, man bija divas opcijas – atstāt ēdienu un iet izklaidēt viesus, ko es ļoti labi varētu izdarīt, bet tad viņi paliktu badā,” skaidro Vita.

Tomēr neraža ar plīti ir mazākais, kas Vitu pēc raidījumā noskatīšanās sarūgtinājis. Kā uzsver skaistule, šova producenti viņu atspoguļojuši sliktākā gaismā, nekā bijis patiesībā.

”Rādīja visu sliktāko. Par mani intrigas ir daudz interesantāk taisīt. Es saprotu, ka te vajag kārtējo skandālu. Es apraudājos, to murgu ieraugot, kā tas tika pasniegts, man bija diezgan liels šoks,” atzīst Vita.

Daudz kritikas Vita kā pasākumu rīkotāja saņēmusi par pliekano izklaidi, kuras nagla bija pašas namamātes ietīšanās tualetes papīrā. Šīs atrakcijas video skaties šeit!

”Man visvairāk sāpināja, ka par izklaidi netika paskaidrots, kāpēc tā bija tāda. Tas bija pirmais vakars, un bija domāts, ka visi parunājamies un iepazīstamiem. Parādīti tika trīs stulbākie uzdevumi, bet īstenībā balonos bija lapiņas ar desmit uzdevumiem, kas bija sirsnīgi, mīļi un ar novēlojumiem. Galvenais, ka tualetes papīru ar bikini nofilmē,” klāsta šovu zvaigzne.

Viņu ”aizķēris” arī šefpavāra Raimonda Zommera secinājums, ka Vita ir starp cilvēkiem, ”kuriem nav jābūt virtuvē”.

”Izdarīt šādu vispārinātu secinājumu pēc vienām vakariņām ir pilnīgs idiotisms.

Es ”Lauku sētā” 12 cilvēkiem taisīju ēst, un neviens nesūdzējās, visi teica, ka garšīgi. Haosu virtuvē arī neviens neredzēja. Es visu nedēļu nostrādāju Stiflera vietā, jo izdzinu viņu no virtuves.

Ja es rīkoju pasākumus, arī pati taisu uzkodas viesiem. Esmu klājusi arī banketu galdus. Tas ir vienkārši nožēlojami, ka tiek uztverts tik vispārināti,” šefpavāra kritiku cenšas atspēkot Vita.

Negatīvu vērtējumu dalībniekos un skatītājos izpelnījās virtuvē valdošā nekārtība. Vita skaidro, ka nevīžība bija tikai cepšanas brīdī: ”Nevienu mirkli netika parādīts, kad viss tika nomazgāts un salikts pa vietām. Kad notika cepšana un viss gāja pa gaisu, tad, protams, filmēja tuvplānus.”

Viņai ir arī skaidrojums, kādēļ cepelīni pieņēmuši neapetelīgu izskatu – to sagataves nācies ielikt ledusskapī, jo viesi kavējušies viesu 20 minūtes.

Kā Skaties.lv atklāj ”Vakariņas četratā” veidotāji, nevienā brīdī nav bijis mērķis Vitu atrādīt sliktākā gaismā nekā patiesībā. Producenti spriež, Vita ir sabēdājusies par to, ka vakariņotāji viņu novērtēja zemāk, nekā pašai gribētos, un viņa mēģina aizstāvēties.

”Raidījums nav tikai par ēst gatavošanu, raidījums ir arī par pašiem cilvēkiem. Mēs nefilmējas un nerādām, lai kādu speciāli padarītu sliktāku. Mēs rādām, ka tas notiek realitātē. Tā, kā tur bija, tā arī bija. Tur tiešām viss bija netīrs. Trauki tika mazgāti tikai pašā vakarā, kad filmēšana jau bija beigusies.

Protams, ir uztraukums un grūti, ja neesi savā virtuvē. Viņa arī pati to neslēpa,” klāsta šova veidotāju pārstāve Laura Pastare.

Daudzus TV vakariņu šova skatītājus satraucis, ko Vitas draugs saka, ka pie sievas karājas viņas bijušā fotogrāfija.

”Viņš taču nav stulbs. Mēs esam pieauguši, loģiski domājoši cilvēki. Man to bildi uzdāvināja Egīls (”Lauku sētas” dalībnieks Egīls Mūrnieks – red.), kurš joprojām ir mans labākais draugs,” tā Vita.