Viņas melo labāk: Konrāds jaunajā sezonā kļuvis par īstu vīru

0 Komentāru
Viņas melo labāk: Konrāds jaunajā sezonā kļuvis par īstu vīru
TV3 Publicitātes foto

Aizvakar, 19. maijā, ar oficiālu pasākumu tika atklāta skatītāju iemīļotā seriāla Viņas melo labāk jaunākā sezona. Acīgākie fani jau, iespējams, ievērojuši, ka trešās sezonas attēlos, kuras daļu jau varat apskatīt portālā Skaties.lv, Jolantas potenciālais precinieks Konrāds uzaudzējis bārdiņu, tādā veidā kļūstot krietni vīrišķīgākam.

Puisis uzaudzējis seksīgu bārdiņu

Ne velti mūsdienu “nerakstīgais trends” sieviešu vidū ir tieši apmatojums uz sejas jeb bārdas, kas tagad rotā Konrāda līdz šim, jāatzīst, diezgan puicisko seju. Atceraties, kāds viņš pirmās sezonas vidū ienāca seriālā kopā ar Jolantu? Skatītāji jokodamies jautāja, vai gadījumā viņš nav nepilngadīgs. Nu, lūk, brīdī, kad runa ir par kāzām, kas ir diezgan vīrišķīgs solis, papildus tam meitenes mīļotais ir uzaudzējis ar bārdiņu, ar kuru nu atgādina īstu vīrieti.

FOTO – pirmās un trešās sezonas Konrāda salīdzinājums

Kāpēc viņš to darīja?

To, kas valcinieku pamudinājis uz šādu soli, ļoti iespējams, uzzināsiet jau pavisam drīz, kad atsāksies seriāla Viņas melo labāk 3. sezona, kurā gaidāmas jaunas intrigas un negaidīti pavērsieni. Tāpat nav skaidrs, kurš tad īsti no visiem varoņiem grasās precēties, jo Jolanta iepriekšējā sezonā paspēja veidot mīlas afēru gan ar Māri, gan jau pieminēto Konrādu. Varbūt tie nebūs viņi, bet gan, piemēram, Kārlis un Kristīne. Vai Margarita un Roberts? To un daudz ko citu uzzināsiet jau 9. jūnijā un visas 2015. gada vasaras garumā. Šogad siltais gadalaiks solās būt īpaši karsts! :)

Seriāla vīriešus sagaida daudz pārsteigumu!

Seriāla jaunajā sezonā Arvis satiks jaunu mīlestību, kura būs trausla un sargājama. Tāpat priekšā būs daudz dramatisku brīžu attiecībās ar Māri. 3. sezonā gaidāms aukstais karš starp diviem bijušajiem draugiem un partneriem. Māris turpinās savu uzvaras gājienu biznesā un attiecībās, bet šoreiz liktenis viņam sagādās daudz triecienu. Izrādās, ka arī tādi cilvēki kā Māris, kuri šķiet stabili un vareni, ir salaužami. Abi vīrieši nonāks pie jaunām dzīves atziņām un piedzīvos neparedzamus notikumu pavērsienus.

Kura būs vislielākā melotāja?

Meli, vai tie būtu balti vai melni, paliek meli. Šajā sezona visvairāk savos melos sapīsies varone Baiba. Viņas pašas izauklētā melu pasaule parādīs asus zobus, jo brīdī, kad pienāks laiks teikt patiesību, Baibai vairs neviens neticēs. Varones asaras aizkustinās skatītāju, bet ir lietas, kuras nevarēs mainīt, jo pateiktu vārdu atpakaļ nepaņemsi, un šoreiz viņas meli sodīs viņu pašu. Taču Baibu sagaida arī laimes pilns mirklis – ieradīsies viņas draugs Mārtiņš, kura tēlā iejutīsies Ģirts Liuzniks. Vai šo pāri sagaida kopīga nākotne, uzziniet seriāla 3. sezonā!

Ierodas īstā Marija

Viņas melo labāk jaunajā sezonā iepazīsiet īsto Māra meitu Mariju, kuru atveidos aktrise Anete Krasovska. Marija ir stipra un ar sarežģītu raksturu, bet tai pat brīdī vāja, neaizsargāta, jūtīga un viegli ievainojama jauna sieviete. Liktenis lēmis Marijai lielus pārbaudījumus – jau no dzimšanas viņa ir augusi bez vecākiem bērnu namā un pieradusi ik brīdi par sevi cīnīties un aizstāvēt. Mariju sagaida satikšanās ar sev tuviem cilvēkiem, attiecību pārbaudījumi, mīlestība un jauni likteņa pavērsieni!

0 Komentāru