”Viņas melo labāk” duets pret ”Svešās sejas” tandēmu: ”Dziesmu duelī” TV3 seriālu zvaigznes

Pievienot komentāru
”Viņas melo labāk” duets pret ”Svešās sejas” tandēmu: ”Dziesmu duelī” TV3 seriālu zvaigznes
TV3 publicitātes foto

Piektdienas, 18.maija, vakarā TV3 gaidāms ”Dziesmu dueļa” atgriešanās sezonas noslēguma šovs, kurā mirdzēs TV3 seriālu muzikālākās zvaigznes.

Svinot Latvijas simtgadi un TV3 20. gadu dzimšanas dienu, pavasara cēliens skatītājus pārsteidza ar gaidītu TV atgriešanos. Pēc vairāk nekā 10 gadu pauzes ”Dziesmu dueļa” vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare un trīs izcili mūziķi – Uldis Marhilēvičs, Normunds Jakušonoks un Kārlis Lācis – kopīgā spēlē atkal pulcēja Latvijas pazīstamākos aktierus, mūziķus un TV3 raidījumu vadītājus, lai kopā dziedātu un atminētu spēlē ”noslēptās” dziesmas.

Sezonas noslēguma spēlē 18. maijā plkst. 20:20 kopā ar Latvijas simtgades vasarīgākajām dziesmām uzmanības centrā būs TV3 seriālu muzikālākās zvaigznes – aktieri no četriem Latvijas teātriem.

Normunda Jakušonoka komandā dziesmoto uzdevumu risināšanā metīsies seriāla ”Viņas melo labāk” jautrais duets – Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova un Valmieras drāmas teātra aktieris Māris Bezmers. Kārļa Lāča komandā tiksies seriāla ”Svešā seja” priekšniecība un darbaspēks – Dailes teātra aktrise Dārta Daneviča un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Egliens.

”Dziesmu dueļa” veidotāju komanda novēl visiem TV3 skatītājiem skanīgu Latvijas simtgades vasaru un saka lielu paldies par uzticību un atsaucību!

Kārļa Lāča svešā seja un Normunds melo labāk