Video: amerikāņu šova “Vecmeita” pārītis pliks lec no gaisa vagoniņa Siguldā

1 komentārs
Video: amerikāņu šova “Vecmeita” pārītis pliks lec no gaisa vagoniņa Siguldā

Pirmdien, 24. jūnijā, televīzijas kanāls ABC skatītāju novērtējumam sniedza populārā realitātes šova ”Vecmeita” (”The Bachelorette”) jaunāko sēriju, kas tika filmēta Latvijā, un tajā bija vērojami arī pikanti skati.

TV projekta ”Vecmeita” jaunākajā sērijā darbība norisinājās Rīgā un Siguldā, un šova galvenā varone – modele Hanna Brauna – kopā ar vienu no puišiem, kuri cīnās par skaistules sirdi, ļāvās īpaši draiskai nodarbei.

Gleznainajā Gaujas Nacionālajā parkā Hanna kopā ar puisi vārdā Gerets izbaudīja pikantu un adrenalīna pilnu randiņu – pāris pilnīgi kails lēca ar gumiju no vairāk nekā 40 metrus augstā gaisa trošu vagoniņa, kas kursē pār Gaujas senleju.

Sākotnēji Hanna un Garets nenojauta, kas viņus sagaida, un pirmajā mirklī abi pārsteigumā iepleta acis un neslēpa savas bailes.

Tomēr mīlnieki nolēma ļauties ekstrēmajam piedzīvojumam, pēc kura sevi apbalvoja ar glāzi šampanieša pie ugunskura.

Romantiskajā realitātes šovā ”Vecmeita” vienai laimīgai sievietei tiek piedāvāta iespēja atrast patiesu mīlestību. Vecmeita dodas romantiskā ceļojumā, iepazīstoties ar vairākiem izskatīgiem vīriešiem un pakāpeniski samazinot dalībnieku skaitu, ar kuriem viņa turpina kopīgi meklēt savu otro pusīti. Skatītāji uzzinās, vai romantiskā ceļojuma beigās sieviete būs atradusi savu īsto un tiks bildināta.

Šova ”Vecmeita” 15. sezona pirmizrādi ABC piedzīvoja 13. maijā.