Pievienot komentāru
Video: amerikāņu šovā ”Vecmeita” neiekļauti kadri no Rīgas

Pagājušajā nedēļā televīzijas kanāls ABC skatītāju novērtējumam sniedza populārā realitātes šova ”Vecmeita” (”The Bachelorette”) septīto sēriju, kas tika filmēta Latvijā. Nesen publiskots iepriekš neredzēts video no šova filmēšanas Rīgā.

Kā liecina šovā neiekļautais fragments, kompānija tūristu iecienītajā Vecrīgā izklaidējusies pēc pilnas programmas. Šova dalībnieki kādā krogā baudījuši dzērienus, līdz pie apvāršņa parādījies latviešu spēkavīrs Dainis Zāģeris. Stiprinieks nekavēties izaicinājis vecpuišus mēroties ar viņu spēkiem.

Iespēju lauzties ar rokām ar vienu no pasaules stiprākajiem vīriem nav laidusi garām arī šova galvenā varone Hanna Brauna, kurai, būdams īsts džentlmenis, Zāģeris zaudēja.

Jau ziņots, ka amerikāņu kanāla ABC veidotā attiecību šova “Vecmeita” septītajā sērijā bija vērojami ne vien Rīgā un Siguldā filmēti skati, bet arī kāds pikants piedzīvojums. Hanna Brauna kopā ar vienu no kavalieriem, kuri cīnās par viņas sirdi, Latvijā izbaudīja pikantu un adrenalīna pilnu randiņu – pāris pilnīgi kails lēca ar gumiju no vairāk nekā 40 metrus augstā gaisa trošu vagoniņa, kas kursē pār Gaujas senleju.

Lauris Reiniks sajūsmā, kā Latvija atainota populārajā amerikāņu šovā ”Vecmeita”