”Vēl viens klauns!” – publiski saplūcas Kiviča izsmējējs Iklāvs un bokseris Zutis

18 komentāri

TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ sapulcināta raiba kompānija, un tajā pamanāmākais un atraktīvākais izrādījies smagā svara bokseris Kristaps Zutis. Vienā no vakariem sportists pie vakariņu galda klāstīja savus uzskatus par marihuānas dekriminalizācijas Latvijā nepieciešamību. Zuša paziņojums nav gājis pie sirds Valmieras teātra aktierim Paulam Iklāvam.

Vakariņu šova otrajā vakarā kompāniju ciemos uzņēma dziedošās dvīnes Katrīne Dīķe un Anastasija Gudļevska, un, baudot maltīti, boksa zvaigzne Kristaps Zutis paziņoja, ka gaida brīdi, kad Latvijā beidzot dekriminalizēs marihuānu, proti, tiks atcelts sods par neliela daudzuma marihuānas audzēšanu, glabāšanu, nēsāšanu un smēķēšanu, kas paredzēta personiskām vajadzībām.

Bokseris norādīja uz marihuānas ārstnieciskajām īpašībām, kā arī klāstīja, ka, uzpīpējot ”kāsīti”, sekas nav tik nelāgas kā tad, ja izdzer pudeli šņabja.

Kristapa viedoklim TV šovā nevēlējās piekrist ģitārists Mārcis Auziņš, kurš pastāvēja uz to, ka marihuāna nemaz tik nevainīga nav. Plašāk par spriedzi pie vakariņu galda lasi šeit!

Kā izrādījies, Zuša izteikumi par ”zālītes” dekriminalizāciju kā sarkana lupata bullim bijusi aktierim Paulam Iklāvam jeb Liktenīgajam, kurš ir autors slavenajai karikatūrai, kurā mūziķa Andra Kiviča mīļotā sieviete Liene Skulme tika attēlota kā nāve.

”Vakar noskatoties TV3 raidījumu ”Vakariņas četratā”, nedaudz iesāpējās sirds par mūsu sabiedrību kura ir ”tik brīva” un reizē tik liela un muļķīga,” vietnē ”Facebook” rakstīja Iklāvs.

Vakariņu šovā uzmirdz Kiviča izsmējējs

Pēc viņa domām, Kristaps Zutis īsti nesaprot, ko runā.

”Viens ir, ka tu aicini meitenes ar sevi draudzēties, bet kad sāc runāt lietas lielas auditorijas priekšā par apreibinošām vielām – tas ir par daudz!

Vai tiešām šajā valstī nevienam nepietiek dūšas pateikt šim jefiņam, ka tā nav labi darīt?

Es varbūt dabūšu pa muti, bet vismaz idejas vārdā!” vēstīja aktieris un aicināja ar savu ierakstu dalīties.

Kā atklāj abu sarakste, Pauls pats ir gatavs Kristapu pārmācīs boksa ringā.

Zutis laipni padalījies ar savas treniņu vietas adresi un skatuves māksliniekam uz cīņu aicinājis līdzi paņemt arī kādu draugu. Tāpat viņš gatavs finansēt aktiera braucienu no Valmieras uz Rīgu ar autobusu.

”Ja vajag naudu biļetēm, dod ziņu. Zinu, ka aktieris tu sūdīgs un honorāri mazi,” sarakstē klāstījis bokseris.

”Vēl viens klauns. Liekam likmes, vai kāds no tiem varoņiem kādreiz atbrauks,” daloties ar Iklāva ierakstu, Zutis rakstījis vietnē ”Facebook”.

Kāda ir patiesība par abu vīru konfliktu, lasi šeit!