Veģetāriete Elita Drāke TV3 vakariņu šovā laimē gaļasmašīnu

9 komentāri

Šova ”Vakariņas četratā” ceturtajā vakarā raibo kompāniju ciemos uzņēma aktieris Jānis Jarāns, kurš pārējiem vakariņotājiem par lielu pārsteigumu bija nolēmis pagatavot vegānu ēdienus. Nedēļas noslēdzošajās vakariņās kuriozā situācijā nonāca sabiedrības dāma Elita Drāke.

Jānis viesus – sabiedrības dāmu, uzņēmēju Elitu Drāki, grupas ”Labvēlīgais tips” dalībnieku Normundu Jakušonoku un dziedātāju Paulu Dukuri – uzņēma savas vidējās meitas ģimenes mājoklī.

Pats nebūdams vegāns, Jānis bija nolēmis viesus pārsteigt ar vegānu ēdienu.

”Te var spriest par cilvēku, ka viņš tagad mēģina izdabāt Drākei,” vērtēja Normunds. Tikmēr Elita atzina, ka ”tas ir ļoti apsveicami”.

”Vegāni jau neko neēd – ne gaļu, ne olas, ne piena produktus, viņi ēd tikai dekorus. Nē, nē, tā jau nav. Tur ir dziļa filozofija,” atzina namatēvs, kura jaunākā meita ir vegāne.

Jānis savulaik gatavojis kursabiedriem dzimšanas dienās, kāzās, pašam bijis pat savs restorāns, tādēļ dalība vakariņu šovā viņam nebija pirmā reize ar pīpi uz jumta. Tomēr pirmo reizi dzīve viņš gatavoja vegānu ēdienu.

Kamēr namatēvs posās pasniegt uzkodu, Paula, kuras vājība ir retro automašīnas, pārkāpa kādu noteikumu.

”Iekšā nevar kāpt. Momentāni, lūdzu, ārā!” ieraugot Paulu sēžam pie pagalmā esošā žigulīša stūres, reaģēja Jānis.

”Vai esmu izraidīta no šīm vakariņām? Es riktīgi ”dabūju iekšā”. Es nevarēju saprast, viņš tik nopietni to pateica. Es nevaru saprast, vai viņš ar mani nerunās visu vakaru, vai kas tagad būs,” izveidojušos situāciju komentēja Paula. Vairāk par pirmo konfliktu TV3 šovā viesu starpā lasi šeit!

Vakara gaitā abu starpā negaisa mākoņi izplēnēja.

To, ka vakars solās būt pārdomāts, jau uzkodas laikā secināja Elita, kura bija sajūsmā par Jāņa pirmo ēdienu: ”No desmit es tev liktu 100.”

Jānis vairāk nekā 15 gadus nodarbojas ar golfu, ar ko bija nolēmis iepazīstināt arī savus viesus. Pirmos soļus šajā pasaulē viņi spēra golfa kluba ”Viesturi” īpašnieka Andra Rudzīša vadībā.

Bija pienācis laiks baudīt pamatēdienu – vegānu pusdienas pēc meitas ieteiktās receptes. Kamēr viesi ķērās pie mākslinieciski noformētā ēdiena, Jānis pats no maltītes baudīšanas atturējās: ”Ir jāizdara savs darbs, tad tu vari ēst. Nevar strādāt pilnu kuņģi.”

Šīs nedēļas noslēdzošajā vakarā kā punktiņš uz ”i” nāca vegānu saldējums, kas gatavots no saldētiem banāniem un kakao.

Vakara izskaņā pienāca arī žigulīša zvaigžņu stunda – aktieris viesus beidzot aicināja sēsties automobilī, lai izbaudītu 1970. gadu smaržu.

Jānis, kurš agrākai paaudzei pazīstams kā Miedziņš, parūpējās arī par muzikālu priekšnesumu, ko sniedza kopā ar kolēģi Spilventiņu.

Elita Drāke skaidro, kādēļ sievietēm jādzer alus

Par vakaru kopumā Jānis nopelnīja 29 punktus, bet par nedēļas uzvarētāju kļuva veģetāriete Elita, kura balvā izlozēja gaļasmašīnu.

”Tas ir ārprāts,” reaģēja Elita. Viņa balvu nolēma uzdāvināt Normundam lietošanai klubā ”Četri balti krekli”.

9 komentāri