Valters Pūce pēc atmaskošanas TV3 šovā: Es varēju principā arī neuzstāties

11 komentāri

Svētdienas, 20. septembra, vakarā kanālā TV3 noslēdzās grandiozā šova ”Balss maskā” otrais raidījums, kura noslēgumā krita viena no maskām.

Šova laikā dalībnieki muzikālos priekšnesumus sniedz, tērpušies maskās, un mēģina darīt visu iespējamo, lai neviens nenojaustu, kas aiz košajām un krāsainajām maksām slēpjas.

Šova otrajā raidījumā detektīvi atmaskoja Aunu, un zem šīs maksas bija paslēpies populārais čellists Valters Pūce no grupas ”DaGamba”, kurš, nebūdams dziedātājs, uz skatuves kāpa ar ”Bermudu divstūra” superhitu ”Ballējam, neguļam”.

Intervijā raidījumam ”900 sekundes” mūziķis atvainojās par to, ka priekšnesuma laikā par sevi devis pārāk daudz informācijas, kas viņu ļāvis atmaskot.

”Ja godīgi, man nebija ne jausmas, cik daudz informācijas drīkst dot. Man likās: ja es nedošu šo informāciju, tad tiešām neuzzinās. Samanta jau no ievada teksta saprata, ka tas esmu es,” atzīst Valters. ”Es varēju principā arī neuzstāties,” viņš smaida.

Kā atklāj Valters, šova dalībniekiem pašiem masku izvēlēties nebija iespējams. ”Vienīgā izvēle bija dziesma,” saka mūziķis.

Kā atzīst Valters, viņš nekad mūžā nebija dziedājis un, tā kā šis nav dziedātāju konkurss, viņš tajā labprāt piedalījies. ”Man šī bija kā iziešana no komforta zonas, kas šad tad ir forši,” teic mūziķis.

Valters apliecina, ka ”Balss maskā” ir šī rudens slepenākais TV projekts: ”Es nevarēju zināt pilnīgi neko. Apsargi izveda uz skatuves un ”Lūdzu!”. Neko vairāk es nezināju, neko īpaši es neredzēju, bišķiņ es dzirdēju.

Es jau runā, kad mani atmaskoja, teicu, ka ir sajūta, ka esmu kā skapis, kuru visur bīda un kustina. Tā tas tiešām arī bija. Es skatos šo šovu tieši tāpat kā jūs. Es pirmo reizi to redzu, un man ne jausmas, kas tur būs, kas tur bija. Es vienkārši tumsā ierados, izdarīju un mani aizveda prom.”

Valters ”Balss maskā” veidotājiem saka lielu paldies par uzaicinājumu piedalīties tajā un fantastiski noorganizēto šovu.

Skaties šovu ”Balss maskā” svētdienās plkst. 20.00 kanālā TV3 un izklaides platformā Go3!