Vakars pie saimnieces Zandas izvēršas emociju pilns

Trešdienas, 16. oktobra, pievakarē TV3 skatītājiem bija iespēja sekot līdzi šīs nedēļas izklaidējošā kulinārijas šova ”Vakariņas četratā” raibās kompānijas piedzīvojumiem. Trešajā vakarā ciemiņus savās mājās ”Vīnkalni” uzņēma latvisko gudrību pazinēja Zanda Žentiņa, un vakars izvērtās krāsains un emocijām bagāts.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Papildinājums Lienei

  Papildinājums Lienei

  1) dāvinātu atdāvināt tālāk - varbūt tā kāda jauna latviska tradīcija?? Fui!
  2) daudzu bērnu klātbūtnē, paziņot, ka mantiņu uzdāvinās kādam klātesošajam (bet klāt esošie bija bērnu nometnītes dalībnieki. Ai, kā bērniem tobrīd iemitrdzējās acis. Un tad kendamas spēlīte tiek uzdāvināt pašas mazmeitai! Fui, fui! Nometņotāji pamatotā pārsteigumā un sarūgtinājumā sašļuka :(
 • Liene

  Liene

  Vai var būt vēl pretīgāka attieksme? Viņai uzdāvina dāvanu, kuru pēc mirkļa uzdāvina tālāk. Ļoooooti nesmuki. Saprotu, ka Kendama nav viņas gaumē, bet vismaz cieņu pret dāvinātāju jāizrāda.
 • Jēcis

  Jēcis

  Ko tā profesionālā viesu uzņēmēja dara starp jauniešiem, kam ēst gatavošana ir šovs, nevis maizes darbs? Nez kā viņa izskatītos, kā aktrise šovā, starp profesināliem aktieriem, vai kendamas sacensībās starp profesionāliem kendamistiem? Katram jāzina sava vieta - pavāriem pie pavāriem! Izskatījās gan, ka galdu uzklāja izpalīdzes, galda dekorējumi paņemti no plaukta, kur tie gaida savu kārtu no vienas komercmaltītes līdz nākamajai komercmaltītei. Un interesanti vai visos vakariņotāju četriniekos starp amatieriem ēst gatavošanā bija iekļauti profesionāli ēstgatavošanas šovu uzvarētāji??? Te kaut kas režisoriem un producentiem nogājis greizi, ai, ai!
 • Kaspars Ozols
  • Elita Zaula
  • Liāna Bondare

   Liāna Bondare

   Skatos un domāju kur tādiem slaveniem vīriešiem paliek galda kūltūra!😉

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!