Vakariņu šova viesus samulsina priekšnesums bijušajā “freileņu” mājā

TV3 šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ savu gatavot un izklaidēt prasmi demonstrē četri Valmieras puses ļaudis – aktieris Pauls Iklāvs, dziedātāja Kristīne Šomase, latvisku gudrību pazinēja Zanda Žentiņa un kendamas meistars Ingus Rutulis.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Santa

    Santa

    Manuprāt, Kristīnei vajadzēja izvēlēties tikai vienu vienojošo stilu. Šeit bija katlā samesti gan ķiļķeni, gan klimpas, gan makaroni. Burvīga, kopta latviska lauku sēta un protams, ka jaukākā, atbilstošākā aktivitāte bija kopā ar Kristīnes mammu pie ozola. Jā, mazliet neērti bija skatīties, ka sieviete neprot elementāras lietas- uzklāt galdu.
  • Ginta

    Ginta

    "Kompānija tika aizvesta uz Jercēnu tautas namu, kurā agrāk bijusi prieka māja, kas vietējā sabiedrībā tika dēvēta arī par preileņu māju." Nesaprotami, kā var tādas muļķības samurgot! Tas, ka sauc par freileņu māju, nenozīmē, ka tur bijusi PRIEKA MĀJA, bet vienīgi tikai to, ka barons Krīdeners šo māju cēlis savām neprecētajām māsām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!