Vakariņu šova vēsturē otro reizi vakars novērtēts ar maksimālo atzīmi

0 Komentāru

Trešdien, 28. novembrī, TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots šova ”Vakariņas četratā” jaunākais raidījums, kurā aktrise un dvīņu meitiņu mamma Anta Aizupe savās mājās uzņēma trīs brašus kungus – pludmales volejbolistu Aleksandru Samoilovu, sporta žurnālistu Edgaru Barbaku un stila ekspertu Denisu Ševeļovu.

Šī vakara namamāti Antu Edgars raksturoja, kā ”interesantu sievieti”. ”Neko viņa neēd, nekas viņai nepatīk. Viņa pie manis vispār neko neapēda,” par Antas ēšanas paradumiem izteicās Edgars.

Kā Edgaram veicās ar viesus uzņemšanu un izklaidēšanu, lasi šeit!

Aktrise, kura uz vīriešu fona izcēlusies ar to, ka ēd maz, bija apņēmusies savus viesus pabarot kārtīgi.

Aleksandrs priecājās, ka beidzot būs iespēja baudīt riktīgi labas pusdienas. Tikmēr sporta žurnālistam bija cits viedoklis. ”Pēc definīcijas viņai kā īstai bohēmistei nevajadzētu mācēt neko daudz gatavot. Viņa tomēr ir aktrise. Kaut kur tiek pielikts, un kaut kur tiek noņemts. Jo labāka aktrise tu esi, jo sliktāk tev vajadzētu gatavot, un otrādāk,” savu aprēķinu atklāja Edgars.

Anta uzsvēra, ka šajā vakarā viesu kavēšana nav pieļaujama, jo pēc vakariņām kompāniju plānojusi vest uz teātri.

Pirmie ciemos ieradās Edgars un Deniss, bet Aleksandrs kavējās. ”Tas ir zināms izaicinājums – ierasties laikā,” pauda sporta žurnālists.

Deniss, kurš pirmajā vakarā pie volejbolista ieradās, kad viesi jau bija gatavi ķerties pie deserta, uzstāja, ka Aleksandru gaidīt var ne ilgāk kā desmit minūtes.

”Pirmajā reizē – redz, sāpīte ir palikusi – mēs sākām ēst bez viņa. Tagad tieši Saša kavē. Viņš (Deniss – red.) saka: ”Sākam ēst, nebūs te nekāda gaidīšana”,” situācija skaidroja Edgars.

Kamēr Edgars Denisu izklaidēja ar ģitārskaņām, Anta virtuvē servēja uzkodu.

Beidzot klāt bija arī Aleksandrs, un kompānija bez kavēšanās ķērās pie ēšanas. Uzkodā namamāte pasniedza dārzeņu krēmzupu. Arī savās mājās Anta neizcēlās ar ēšanu, ko viņa skaidroja ar uztraukumu. Pamatēdienā tika pasniegta lazanja, bet desertā – biezpiena plācenīši ar svaigām ogām.

Kā vīri bija pareizi paredzējuši, izklaidē Anta viņus aizveda uz teātra izrādi.

Antas viesmīlība, pagatavotais ēdiens un aktiermeistarība trīs reizes trāpīja divpadsmitniekā – no kompānijas viņa saņēma maksimāli iespējamo punktu skaitu – 36, kas ir otrais gadījums šova vēsturē.

Vai tieši Anta tiks pie noderīgās balvas, skaties vakariņu šova noslēgumā ceturtdien, 29. novembrī, kad dikti aizņemtos viesus uzņems Deniss.

0 Komentāru