Vakariņu šovā uzvar aktrise Lelde Dreimane

8 komentāri

Ceturtdienas, 22. novembra, pievakarē noslēdzās kārtējais ”Vakariņas četratā” raidījumu cikls, un šova pēdējā vakarā raibā kompānija devās ciemos pie šova skatītāja Māra Šeflera.

Šonedēļ viens pie otra ciemos devās raiba kompānija – aktrise Lelde Dreimane, reperis Arvis Reiks un divi šova skatītāji – topošā sporta fizioterapeite un kinezioloģe Agneta Liepājniece un aktīvists, dzīves baudītājs un trīs bērnu tēvs Māris Šeflers, kurš trijotni uzņēma ciemos ceturtajā vakarā.

Iepazīstoties ar ēdienkarti, kurā iekļautas cūku ribiņas, Lelde atzina, ka nevar vien sagaidīt, kad tiks pie ēšanas. Taču īpašs pārsteigums dāmām bija uzzināt, ka Māris visu vakariņām nepieciešamo iepircis nieka 15 minūšu laikā. Vairāk lasi šeit!

Māris priecājās, ka kompānijā neviens nav veģetārietis, tādēļ ar skubu metās pie gaļas marinēšanas. Recepte paredzēja ribiņām pievienot sagrieztus sīpolus, un Māris, lai nebūtu jāslauka asaras TV skatītāju priekšā, izvēlējās to darīt slaloma brillēs, ko šefpavārs Raimonds Zommers nodēvēja par sarkasmu virtuvē vai izlielīšanos.

Pēc ribiņu iemarinēšanas Māris sevi apbalvoja ar glāzi alus, un nelielajai atelpai sekoja pievēršanās pirmajam ēdienam, kas gatavojās ”brīnumkatlā”.

Precīzi paredzētajā laikā Lelde, Reiks un Agneta bija klāt, un namatēvs bez kavēšanās piedāvāja iestiprināties ar viskiju, sajauktu ar limonādi.

Iepriekšējo vakaru laikā kompānija tik ļoti saliedējusies, ka izskanēja ierosinājums šādā sastāvā tikties vēlreiz. Reiks visus uzaicināja uz sava albuma prezentāciju, Agneta – uz masāžu, Lelde – uz Dailes teātri, bet Māris – vēlreiz pie sevis.

Kamēr cepeškrāsnī gatavojās ribiņas, namatēvs viesiem piedāvāja papraktizēties kādā bērnu spēlē, tikai šoreiz to darīt aizsietām acīm. Dažādu formu klucīšus savietot tiem paredzētajās vietās trijotne metās ar entuziasmu un azartu. Vislabāko rezultātu uzrādīja Lelde, taču pie medaļām tika visi.

Pirms ķerties klāt galvenajam ēdienam, kompānija uzņēma “pašiņus” – gan ar ribiņām, gan ar namatēvu.

Desertā Māris cēla galdā savu firmas ēdienu – šokolādes fondantus ar saldējumu un karamelizētiem augļiem.

Vakara izskaņā Māris viesus aicināja paspēlēt uz naudu, un šajā spēlē labākā izrādījās Agneta.

Par maltīti un vakaru kopumā Māris no Reika saņēma 12 punktus, no Agnetas – 12, bet no Leldes – 10 punktus.

Kopvērtējumā par nedēļas uzvarētāju kļuva Lelde, kura balvā izlozēja grilu. Kā Leldei veicās, uzņemot ciemiņus, lasi šeit!

8 komentāri