Vakariņu šovā uzmirdz Kiviča izsmējējs

5 komentāri

Jauna nedēļa, un pie TV3 kulinārijas šova ”Vakariņas četratā” skatītājiem dodas jauns dalībnieku četrinieks. Pirmajā vakarā savas gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes visai Latvijai demonstrēs pazīstamais aktieris Pauls Iklāvs jeb Liktenīgais, kurš ir autors karikatūrai, kurā mūziķa Andra Kiviča mīļotā sieviete Liene Skulme tika attēlota kā nāve.

Lai gan savu radošo jundu Pauls Iklāvs lielākoties pavada Valmieras teātrī, savus viesus viņš uzņems savā Rīgas dzīvoklī, kurā mitinās kopā ar mīļoto meiteni Anitu, kura pēc profesijas ir interjera dizainere.

Dzīvoklī goda vietā atrodas grāmatu plaukts, kurā vieta atradusies arī skandalozā mūziķa Andra Kiviča abām grāmatām, ko aktieris ar lepnumu izrāda šova skatītājiem.

Pauls atzīst, ka autora jaunāko grāmatu “It kā Tu kaut ko zinātu” vēl nav izlasījis, bet izšķirstījis gan ir, tādēļ sniedz īsu atsauksmi: ”Tā ir ļoti viegla literatūra.”

”Es gaidu arī trešo un noteikti arī ceturto un arī piekto, ja būs. Man te viss krājas un glabājas. Tikai uz priekšu. Es esmu par literatūru,” atzīst Pauls.

Taču kā Paulam veiksies ar vakariņu gatavošanu, viesu uzņemšanu un izklaidēšanu, skaties šovā ”Vakariņas četratā” pirmdien, 14. oktobrī, plkst. 17.55 TV3!