Vakariņu šovā piedzīvota draiskošanās latviskā garā

5 komentāri

TV3 vakariņu šova trešajā vakarā viesus mieloja un izklaidēja etnomūzikas grupas ”Tautumeitas” dalībniece Laura Marta Līcīte, kura viesiem bija sarūpējusi kādu draisku pārsteigumu.

Šonedēļ TV3 vakariņu šovā viens pie otra ciemojas dažādu profesiju pārstāvji – Nacionālā teātra jaunais direktors Jānis Vimba, tirdziņa ”Andele Mandele” rīkotāja Līva Jaunozola, grupas ”Da Gamba” mūziķis Dainis Tenis un ”tautumeita” Laura Marta Līcīte.

Laura gaļu uzturā lieto reti, tāpēc vakariņas bija ar veģetāru piesitienu. Uzkodā viņa pasniedza trīs veidu ķēpiņas jeb veģetārus krēmiņus ar mājās ceptu graudu maizi, kam bija devusi nosaukumu ”Kāda laimīga sagadīšanās”.

Kad vakars bija iesilis, Laura viesus iepazīstināja ar knaģīšu zagšanas spēles noteikumiem. Namamāte vakariņotājus aicināja šī vakara laikā nelietot vārdu ”nē” un katram izdalīja pa trīs knaģīšiem. Tam, kurš pateiks ”nē”, savs knaģītis jāatdod. Vakariņotāji krita azartā, un knaģīši kā pingpongā ceļoja no viena pie otra.

Taču šī nebija vienīgā izklaide – kompāniju negaidīti ar enerģisku priekšnesumu priecēja maskās tērptu ķekatnieku trijotne.

”Man patika, jo tas bija pilnīgi negaidīti, no zila gaisa,” pārsteigumu komentēja Dainis.

Namamāte tika arī pie krāšņa aksesuāra – no diviem sīpoliem un burkāna veidota atribūta. ”Tā ir stebere. Tas ir rudens simbols auglībai,” viesiem paskaidroja Laura. Jestru video skaties šeit!

Trīs bērnu tēvs Jānis nepalika atbildi parādā: ”Ir vēl vienas zāles auglībai. Vienkārši vajag to darīt. Palīdzot viens un divi.”

Nacionālā teātra direktors neslēpa, ka ar izklaidi Laura trijotni reāli samulsinājusi, jo visi bija gaidījuši pazīstamās grupas ”Tautumeitas” ierašanos.

Pēc izklaides bija laiks ieturēties, un Laura viesiem cēla priekšā sutinātus oranžas krāsas dārzeņus ar kazas sieru jeb ”Oranžās brīvdienas pie dabas krūts” un desertu ”Sveiciens no vecmāmiņas” jeb ķirbju biezpiena sacepumu.

Par vakaru kopumā no kompānijas Laura saņēma apaļus 30 punktus.

Ceturtdien savus talantus gatavošanā un viesu uzņemšanā atrādīs tirdziņa ”Andele Mandele” rīkotāja Līva Jaunozola.

5 komentāri