Vakariņu šovā jauns rekords: dalībnieks iepērkas superīsā laikā

1 komentārs

”Vakariņas četratā” šonedēļ piedzīvo divi šova skatītāji, kuri sīvā konkurencē tika pie iespējas pagatavot ko gardu un izklaidēt aktrisi Leldei Dreimani un reperi Arvi Reiku. Agnetai sacensība jau aiz muguras, bet ceturtdienas vakarā uzzināsim, vai Mārim izdosies pārspēt Leldi, kura ar 35 punktiem spēlē izvirzījusies vadībā.

Tāpat kā pārējie vakariņotājiem, arī aktīvistam, dzīves baudītājam un trīs bērnu tēvam Mārim Šefleram jāgatavo trīs ēdieni. Viņam iepērkoties asistē vecākā meita Sannija, kuru pats dēvē par iepirkšanās ekspertu.

Iepazīstoties ar ēdienkarti, kurā iekļautas cūku ribiņas, Lelde atzīst, ka nevar vien sagaidīt, kad tiks pie ēšanas. Taču īpašs pārsteigums dāmām ir uzzināt, ka Māris visu vakariņām nepieciešamo iepircis nieka 15 minūšu laikā.

”Viņš bija 15 minūtēs? Vau, tas laika ir rekords,” pauž Agneta.

Leldei šķiet, ka neviens raidījuma vēsturē nav tik ātri iepircies. ”Tas ir super. Mūsu komanda ir īpaša,” priecājas Lelde.

Kādus ēdienus Māris cels galdā, kā kompāniju izklaidēs un kurš kļūs par nedēļas uzvarētāju, skaties šovā ”Vakariņas četratā” ceturtdien, 22. novembrī, plkst. 17.55!

1 komentārs