”Vakariņas četratā” izklaide noved līdz asarām šovu zvaigzni Sindiju

1 komentārs

Pirmdienas, 4. novembra, pievakarē pie TV3 skatītājiem ar jaunu raidījumu ciklu atgriezās izklaidējošais kulinārijas šovs “Vakariņas četratā”, kurā sabiedrībā zināmi ļaudis pie sevis uzņem viesus un demonstrē savas gatavošanas prasmes. ”Vakariņas četratā” šonedēļ izbaudīs pieredzējuši TV šovu varoņi.

Šonedēļ pa virtuvi “šeptēties” piekritusi TV šova ”Pilsētniece laukos” dalībniece un ”Instagram” zvaigzne Sindija Bokāne, ”īstais vecis” Uldis Grīnbergs, mūziķis Mārtiņš Jātnieks, kurš pirms vairākiem gadiem piedalījās ”OKartes Akadēmijā”, kā arī meklēja sieviņu saimnieku šovā, bet šīs nedēļas sacensību atklāja ”X Faktora” zvaigzne Jeļena Matule.

Jeļena viesus uzņēma savu vecāku dzīvoklī Rēzeknē, un mammas virtuvē dziedātāja gatavoja trīs dažādus nacionālos ēdienus. Uzkodā galdā tika celts franču ēdiens ratatujs jeb krāsnī cepti dārzeņi, kas tika pasniegts Latgales versijā, pamatēdienā – pasta ar jūras veltēm itāliešu gaumē, kurš Sindijai šķita nedaudz par sausu, bet desertā – turku saldumi tulumba.

Vērtējot tuvākajās četrās dienās gaidāmo, Uldis, kurš ir atraktīvākais no četrinieka, atzina: ””Vakariņas četratā” būs galīgi nenormāli forši! Kaut vai tāpēc, ka es tur esmu.”

Pēc iestiprināšanās namamāte visiem ļāva iejusties viņas radošajā pasaulē un nāca klajā ar paziņojumu par kopīgas dziesmas sacerēšanu. Sindija neslēpa, ka par namamātes piedāvāto izklaidi viņa sākumā esot nedaudz sabijusies, jo nejūt sevi ne kā dziedātāju, ne arī kā dziesmu rakstītāju, tomēr Jeļena ir laba iedvesmotāja.

Uldis, kurš arī neesot dziedātājs, ierosināja, ka dziesma varētu būt satikšanos un iepazīšanos, tieši viņa izgājiens pie mikrofona kompānijā izsauca visvairāk jautrības.

”Bargā runāšana un dziedāšana viņam sanāca. Man bija liels prieks. Es skatījos, tiešām smējos ar asarām. Man bija tik jautri,” Ulda izdarības komentēja Sindija.

Pēc jaunās dziesmas noklausīšanās ”Īsto veču” zvaigzne atzina: ”Tik, cik Dima varēja piešpaktelēt to mēslu, tik viņš piešpaktelēja. Nav jau arī tik traki beigās. Ir, protams, kritiski zem jebkādas pieļaujamās normas.”

Tikmēr Jeļena priecājās, ka izdevies ierakstīt ”foršu džinglu”, bet Sindijas kā dziesmas izdošanās atslēgu vērtēja to, ka daļa iedziedātāju nav profesionāļi.

Par vakariņām un izklaidi Jeļena no jaunajiem draugiem saņēma 31 punktu – 10 no Sindijas, deviņus no Mārtiņa un 12 no Ulda.