Vai atpazīsti? ”Tēta nedienu” Laura savulaik bijusi efektīga blondīne

2 komentāri
Vai atpazīsti? ”Tēta nedienu” Laura savulaik bijusi efektīga blondīne
Privātais arhīvs

Par TV3 šova “Tēta nedienas Latvijā” sezonas populārāko māmiņu kļuvusī Laura Caune gadu gaitā piedzīvojusi žilbinošas pārvērtības. Viņas kontā ir gan laiki, kad viņa bijusi blondīne, gan arī laiki, kad mati bijuši ogļu melni un pat rudi. Dabiski tumšmatainā sieviete savu bilžu arhīvu atrāda arī šova faniem.

Kā sarunā ar Skaties.lv atzīst trīs bērnu māmiņa Laura Caune, liels nopelns pie viņas pārvērtībām ir mīļotajam vīram Edgaram.

”Piecdesmit procenti var teikt, ka vīrs kaut ko sagrib. Vīrišķa cilvēks grib, lai viņa sieviete pastāvīgi mainās. Visu laiku nevari būt vienāda. Vīrietim var apnikt, ka viena un tāda pati esi desmit gadus. Nav nekā interesanta.

Savukārt otri piecdesmit procenti ir mani. Man kaut kas apnīk, un es nolemju pamainīt, paskatīties, vai man piestāvēs,” stāsta Laura.

Nereti soli pretim jaunam imidžam Laura nolemj spert, iedvesmojoties no apkārtnes sievietēm. Piemēram, rudo krāsu sieviete pirms laika noskatījusi no savas radinieces.

”Es ieraudzīju, ka manai māsīcai ir riži mati, un nodomāju, kāpēc gan man nepamēģināt? Dzīvoju taču vienu reizi. Lai arī esmu māte, man gribas daudz ko pamēģināt. Un galvenais, lai tas ir labā ziņā,” kāri uz eksperimentēšanu neslēpj šovu zvaigzne.

Drīzumā Laura piedzīvos jaunas pārvērtības ārienē, par ko sola informēt arī ”Tēta nedienu” šova skatītājus.

Lauras atklāto stāstu, kā TV3 šovs “Tēta nedienas Latvijā” mainījis ģimene dzīvi lasi šeit!