Uzzini pirmais, kuri ir jaunie Dejo ar zvaigzni šova vadītāji!

4 komentāri
Uzzini pirmais, kuri ir jaunie Dejo ar zvaigzni šova vadītāji!
Foto: publicitātes foto

Vairs ilgi nav jāgaida, TV3 iemīļotais šovs Dejo ar zvaigzni jau pavisam drīz būs vērojams televīzijas ekrānos. Skaties.lv piedāvā tieši Tev jau tagad uzzināt, kuri būs jaunie šova vadītāji. 

Iepriekšējie Dejo ar zvaigzni šovu vadītāji – Agnese Zeltiņa un Valērijs Mironovs, Iveta Feldmane un Valters Krauze,  Jana Duļevska un Juris Šteinbergs ir nodevuši stafetes kociņu televīzijas sejai, stila ekspertei, apburošajai Maijai Silovai un Latvijas Nacionālā teātra aktierim, šarmantajam Jānim Āmanim. Vai viņiem izdosies izveidot savu ”Sapņu komandu”?

Sarunā ar Skaties.lv, šova vadītājs Jānis Āmanis teica, ka tā viņam būs pirmā pieredze kā šova vadītājam un lieliska iespēja izmēģināt ko jaunu. Uz jautājumu, vai viņam patīk dejot, viņš, smejoties atbild, ka dejot patīk, bet tikai tad, ja neviens viņu nemāca.

Kā atzīst pats Jānis, viņam patīk skatīties, kā savu dejotprasmi parāda citi un aktiera mīļākais deju stils ir breiks. Vai breiku varam sagaidīt arī jaunajā Dejo ar zvaigzni sezonā, to noskaidrosim drīzumā!

4 komentāri