Komentāri

Par kaņepi ir ierasts domāt kā par narkotiku. Taču jau vairākus gadus Latgalē mīt kāda ģimene, kas kaņepi prot pārvērst gan ķieģeļos, gan gardā uzkodā. Ar to un citiem pārsteigumiem, kā novadā netrūkst, raidījuma ”Atklāj Latgolu ar Kristapu Rasimu” sestajā epizodē aktieris un mūziķis Kristaps Rasims iepazīstināja mūziķi Goran Goru.

”Latgale, manuprāt, ir valsts. Tas nav reģions, tā ir sava valsts ar savu infrastruktūru, saviem cilvēkiem un saviem noteikumiem. Ārkārtīgi patīkami,” uzsākot ceļojumu pa Latgali, atzina Goran Gora.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latgalē galvenā zvejošana notiek Lubāna ezerā. Ar vienu no jomas korifejiem – Īdeņas zvejnieku ciema zvejnieku Robčiku – tikās arī raidījuma varoņi.

Esot Rugāju pagastā, vērts aplūkot senlietu privātkolekciju ”Saipetnieki”, kas sākta veidot 2002. gada vasarā, kad tika pārvests vecs motors. Tas kļuva par aizsākumu tagadējā muzeja ekspozīcijai. Šodien kolekcijā apskatāmi ap 6000 eksponātu – no traktoriem un motocikliem līdz pulksteņiem un traukiem.

Andris ir no Pierīgas, apprecējis portugālieti, bet laimi atradis Latgalē. Šis ir stāsts par Viļānu novadā 2014. gadā nodibinātās Obelišķu kaņepju fermas saimnieku. Uzņemot viesus, Andris laipni iepazīstināja ar kaņepju audzēšanas paradumiem, kā arī piedāvāja tās nogaršot.

Video: sestais raidījums

Raidījuma ”Atklāj Latgolu ar Kristapu Rasimu” turpmākajās epizodēs pārsteidzošo Latgali atklās aktrise Zane Dombrovska un aktieris Andris Bulis.

Projektu finansē Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Izspēlē šo spēli un atklāj latgalieti sevī!

1/15

Kuru no šiem karogiem uzlūkojot, Tava sirds sāk sisties straujāk?

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl