Ugunsgrēks: Ziņkārīgā!

Komentāri

Helēna mēdz būt viltīga, valdonīga, kā arī ziņkārīga. Neņemot vērā, ka pie durvīm nolīgts miesassargs, viņa cenšas paskatīties durvju acenē, lai ieraudzītu kādu brīnumu. Smieklīgi, ka viņa Vadima rokaspuisi izmanto kā somiņas pakaramo. Tā kā Helēna ir spēcīga un viltīga sieviete, viņa noteikti mēģinās pa katru cenu pierunāt rokaspuisi, lai ielaiž istabā.

Nu tad redzēsim, kā beigsies viņas okšķerēšana un ziņkārība. Varbūt šoreiz Helēna liksies mierā un pagaidīs, kamēr viņu ielaidīs istabā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl