Ukraina atgriežas “Eirovīzijā” ar spēcīgu dziesmu savā valodā

Pēc gada pārtraukuma starptautiskajā “Eirovīzijas” dziesmu konkursā atkal piedalīsies Ukraina. Sestdien, 22. februārī, uzvarot nacionālajā atlasē, kļuva zināms, kurš ieguvis tiesības pārstāvēt valsti šīgada “Eirovīzijā”, kas maijā notiks Nīderlandes pilsētā Roterdamā.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Mermulis

    Mermulis

    Un ar ko tad šī dziesma ir tik potenciāli laba? Ar to, ka tā ir ukraiņu valodā?! Un viss??? Kad Jūs visi sapratīsiet, ka šis konkurselis ir pēdējais mēsls, kuram jau sen nav nekādas ietekmes uz pasaules mūzikas tendencēm!!! Ja var uzvarēt tikai tie, kuri izceļas ar dažādām perversijām, par kādu kvalitāti ir runa. Un par ko nez Samanta Tīna varēja rakstīt savā bakalaura darbā?? Par mūzikas vērtību kritumu Eirovīzijas konkursos pēdējo 40-45 gadu laikā??! Tad nu bakalaura grāda iegūšanas cienīgs temats... Bet-kāda valsts, tādi augstskolu beiguši "speciālisti"! Ko tas Tev, Samantiņ, dos tālāk, pielietojot savas zināšanas dzīvē? Atbilde viennozīmīga-labos vākos iesietu augstskolas diplomu!
  • !!!

    !!!

    Mēs arī varam sūtīt uz Eirovīziju dziesmu Latviešu valoda tikai ar noteikumu ka tā ir ļoti kvalitatīvi uzrakstīta un producēta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!