UgunsGrēka Zentiņa un fotogrāfs Darens iesaistījušies neparastā un bīstamā avantūrā

1 komentārs
UgunsGrēka Zentiņa un fotogrāfs Darens iesaistījušies neparastā un bīstamā avantūrā
Foto: publicitātes

Sadarbojoties ar latviešu un spāņu producentiem, Latvijā tapis pavisam jauns un vēl pasaulē nebijis šovs Paķer līdzbraucējus, kurā šoferīši pieņem izaicinājumu doties ceļā kopā ar pavisam nepazīstamiem cilvēkiem.

Starp līdzbraucējiem būs gan populārā UgunsGrēks aktrise Regīna Devīte, gan skandalozais fotogrāfs Darens. Filmēšanas laikā noticis arī kāds nelaimes gadījums, kā rezultātā viena no līdzbraucējām nokļuvusi slimnīcā. Kā pagāja ceļotāju braucieni – skatieties Paķer līdzbraucējus jau 18. un 25. septembrī plkst. 18.00 kanālos TV3 un TVPlay.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uztic veidot projektu

TV3 gaidāmā projekta ideja radusies Spānijā, kur ļoti populāras kļuvušas mobilās aplikācijas, kas sniedz iespēju cilvēkiem atrast ceļabiedrus internetā. Respektīvi, šoferītis, kuram automašīnā ir brīvas vietas, ievieto internetā aicinājumu ar konkrētiem datumiem un maršrutu, kurā aicina pieteikties līdzbraucējus, kas ir gatavi iedot naudu degvielai. Spāņu producentiem radās ideja veidot šoferīšu video dienasgrāmatas, kur fiksēts automašīnā piedzīvotais. Idejas realizācija tika uzticēta latviešu producentiem un rezultātā tapuši video stāsti par trīs šoferīšu un viņu līdzbraucēju piedzīvojumiem. Šova filmēšanā piedalījies arī idejas autors Havjers Martiness (Javier Mart’inez), kurš bijis ļoti apmierināts ar redzēto, atklāj šova veidotāji.

Piedzīvojumu netrūks!

Vienā no braucieniem maršrutā Rīga–Valmiera devusies arī populārā aktrise Regīna Devīte, kurai pārvietošanās starp Rīgu un Valmieru ir ikdiena. Taču šoferītis bija parūpējies, lai šis brauciens aktrisei vēl ilgi paliktu atmiņā. Ceļojumu noteikti atcerēsies arī vēl kāda līdzbraucēja, kurai ceļā nācās piedzīvot nelaimes gadījumu – tādēļ tika izsaukta “ātrā palīdzība”. ”Visi piedzīvojām patiesu izbīli, jo negadījuma sekas bija neprognozējamas,” atceras šova producenti.

Savukārt citā automašīnā, kura saimnieces bijušas divas trakas draudzenes, viens no pasažieriem bijis skandalozais fotogrāfs Darens Keins. Viņam ar savu ekscentrisko uzvedību izdevies pamatīgi šokēt gados vecākās sievietes. Darena mērķis bijis nokļūt Rēzeknē, taču jau Ogrē viņš pārdomājis un no “busiņa” izkāpis – kādēļ tā, skatītāji ieraudzīs jau 18. septembrī, kad TV3 ekrānos būs redzama pirmā Paķer līdzbraucējus sērija.

Unikāls saturs Skaties.lv un TVPlay

Gaidot TV3 jauno projektu Paķer līdzbraucējus, ziņu un izklaides portāls Skaties.lv saviem lasītājiem piedāvās interesantus un intriģējošus stāstus no filmēšanas aizkulisēm, ko paspilgtinās ceļojuma laikā dokumentētie video un uzņemtās fotogrāfijas. Tāpat projekta norises laikā portāla lasītāji varēs tuvāk iepazīties ar dalībniekiem, kuru vidū netrūkst interesantu un košu tēlu – tiks atklāti dažādi piedzīvojumu pilni stāsti un negaidīti notikumi pavērsieni. Un tas nav viss, jo Skaties.lv un video portāls TVPlay trīs dienas pirms televīzijas ētera divu nedēļu garumā – no 15. līdz 17. septembrim, kā arī no 22. līdz 24. septembrim ikvienam interneta lietotājam dāvinās ekskluzīvu video materiālu, kurā varēs iepazīties ar projekta dalībniekiem – šoferiem un ceļotājiem. Nav šaubu, ka video iedvesmos noskatīties Paķer līdzbraucējus oriģinālās sērijas jau 18. un 25. septembrī kanālā TV3 unTVPlay.

Skatieties Paķer līdzbraucējus 18. un 25. septembrī plkst. 18.00 kanālos TV3 un TVPlay.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl