Uģis Kuģis: ”Sekss ir domāts tikai bērnu ieņemšanai.” Attiecību eksperts atklāj savas mūžīgās laulības noslēpumu

97 komentāri
Uģis Kuģis: ”Sekss ir domāts tikai bērnu ieņemšanai.” Attiecību eksperts atklāj savas mūžīgās laulības noslēpumu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šonedēļ TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Vakariņas četratā” viesus uzņēma vēdiskais filozofs, attiecību konsultants un lektors Uģis Kuģis. TV skatītājiem viņš demonstrēja ne tikai savas gatavošanas un ciemiņu uzņemšanas prasmes, bet arī pirmo reizi plašāku publiku iepazīstināja ar savu mīļoto.

TV skatītājiem bija iespēja ielūkoties Uģa Kuģa plašajā miteklī daudzdzīvokļu nama vienā no augšējiem stāviem. Namatēvs neliedza iespēju arī ieskatīties viņa un sievas atsevišķajās istabās. Kā atklāja Uģis, viņi ar sievu neguļ kopā, bet kādēļ, šova skatītājiem palika neatbildēts.

Kā Uģim veicās ar slaveno viesu uzņemšanu, lasi šeit!

Kā sarunā ar portālu Skaties.lv atzīst krišnaīts Uģis Kuģis, tieši atsevišķo guļvietu dēļ viņam ar sievu katrs rīts ir īpašs.

”Mums vienmēr patīk no rīta satikties kā randiņā. Kad mēs katru rītu satiekamies, mēs izturamies tā it kā pirmajā randiņā, kad ir patīkams uztraukums. Nav vulgaritātes, prastuma, pieraduma. Mūsu starpā visu laiku ir tāda dzirksts,” stāsta Uģis Kuģis.

Vēdiskais filozofs un attiecību konsultants norāda, ka abi ar sievu izprot enerģijas, ko, kā pieņemts vēdiskajā kultūrā, izstaro vīrietis un sieviete.

”Vēdās ir teikts, ka vīrietis ir kā sviests un sieviete ir kā uguns, un, ja sviests pietuvinās pārāk tuvu ugunij, tas vienkārši izkūst. Kā vīrietis viņš kļūst vājš. Viņu interesē tikai sekss vai apmierināt savas vēlmes. Kad viņš stāv mazliet vēsumā, tālāk no uguns jeb sievietes, viņš aug kā vīrietis, kļūst spēcīgāks.

Mēs zinām, ka sievietei gultā patīk gulēt zvaigznītē. Sievietei vajadzīgs vīrietis tad, kad viņa iemieg un kad pamostas. Kad viņa guļ, viņai īsti vīrietis nav vajadzīgs, jo tad viņa vienkārši guļ.

Arī vīrietim, kad sieviete ir blakus, ir grūtāk iemigt. Viņš gaida – ja nu būs sekss, tāpēc nevar iemigt. Tāpēc vēdiskā kultūrā uguni un sviestu kopā neliek, jo tad vīrietis ”izkūst” un kļūst atkarīgs no seksa un no sievietes.

Vēdiskajā kultūrā sekss ir domāts tikai bērnu ieņemšanai. Tas arī viss. Un mēs pie tā pieturamies,” klāsta Uģis.

Viņš uzsver, ka, ja cilvēki saprot, ka ģimene ir radīta, lai kopā augtu garīgi, tas nozīmē, ka viņiem ir jābūt katram savai telpai, kurā nodarboties ar savām lietām.

”Mēs no paša sākuma attiecībās mācāmies, ka vīrietis ar sievieti nedzīvo kopā, lai būtu tikai sekss. Mēs dzīvojam kopā, lai garīgi augtu. Tāpēc mēs guļam atsevišķās istabās un seksuālo enerģiju un vēlmes nevairojam, bet saprotam, ka mēs mācāmies viens otru cienīt. Sievietei ir sava telpa, kur viņa pārģērbjas, viņai ir sava telpa, kur var paslēpties,” skaidro vēdiskās kultūras piekritējs.

Kā norāda Uģis Kuģis, TV3 vakariņu šovs bijusi pirmā reize, kad viņš pirmo reizi plašākai sabiedrībai atrādījis savu sievu. Mīļotās vārdu gan viņš patur noslēpumā: ”Sieva paliek sieva. Viņa ir mana sieva, tāpat kā es esmu viņas vīrs. Mēs pie tā arī pieturamies.”

Uģis atklāj, ka viņa un sievas attiecībās labsajūtu un ģimenes laimi vairo abpusēja cieņa un kopīgas lūgšanas.

”Mums patīk kopā skaitīt lūgšanas. Tas ir process, kad mēs redzam, ka abi gribam augt kā indivīdi. Mums svarīgs kas vairāk, mēs vairāk tiecamies pēc augstākas apziņas, cenšamies veltīt savu dzīvi Dievam. Ģimenes centrā nav vīrietis vai sieviete. Ģimenes centrā tomēr ir Dievs. Tas varbūt ir vienkāršāk, ka mēs nevis viens uz otru bļaujam, kāpēc tu man dzīvi bojām, bet mēs ejam pie Dieva. Mājās pie altārīša apsēžamies un sakām: Dievs, paldies, ka atsūtīji man tik brīnišķīgu sievu, kura parāda manus trūkumus,” smaida Uģis.

Ikvienu pāri viņš aicina apzināties, kas ir attiecību centrā.

”Ja attiecību centrā ir sekss, ēšana, gulēšana, tas agri vai vēlu izbeigsies, tas nav mūžīgs. Ja attiecību vidū ir Dievs vai kaut kas garīgs, tas ir mūžīgs. Pārējais viss ir tik laicīgs – nāk un iet.

Ļoti svarīgi saprast, ko mēs izvirzām par ģimenes vērtību. Tas ir lielākais noslēpums vismaz ģimenes dzīvē modelim, ko esmu radījis un ko vēdiskā kultūra izsaka – kas ir ģimenes centrā, ar kādu mērķi jūs satikāties. Lai baudītu? Tad baudiet! Tikai cik ilgi? Jo baudas ātri beidzas. Tā kā Dievs ir mūžīgs, jo nekad nebeidzas, viņš ir mīlestības avots. Arī mēs mīlestību mācāmies citādāk,” atzīst vēdiskais filozofs.

Mūžīga ir arī Uģa un viņa sievas kopdzīve.

”Kā saka, kad mēs precamies, tad mēs precamies uz septiņām dzīvēm. Cik mēs ilgi esam kopā, es nevaru atbildēt, jo es nezinu, cik iepriekšējās dzīves mēs esam bijuši kopā,” tā Uģis.