Ūdens ir saduļķots: Sipeniece sāk šaubīties, vai zem Lelles maskas vispār slēpjas dāma

0 Komentāru

Intriģējošā muzikālā šova ”Balss maskā” septītajā raidījumā skatītājiem bija iespēja tuvāk iepazīt sešus dalībniekus, un vakara tēma bija gana interesanta – ”Guilty pleasure” dziesmas jeb kompozīcijas, kas patīk, bet negribas to atzīt publiski.

Aizraujošo vakaru atklāja Lelle, kura publiku priecēja ar enerģisko dziesmu “Waka Waka (This time for Africa)”.

Kā pavedienu par sevi Lelle atklāja: ”Man patīk garšīgi ēst. Uzskatu, ka ēdiens ir viena no dzīves baudām, no kurām es nekādi nevaru atteikties. Kaut arī cenšos ēst mazāk gaļas, visvairāk man garšo steiks un šašliks.”

Kā sprieda detektīvi, ne viens, ne otrs nav izteikts meiteņu ēdiens. Tādēļ eksperti sāka šaubīties, vai zem Lelles maskas vispār slēpjas daiļā dzimuma pārstāve. ”Mēs tiešām zinām, ka viņa ir meitene?” jautājumu aktualizēja Baiba Sipeniece-Gavare.

”Esmu Lelle gaļēdāja. Jau bērnībā konfektes vietā labāk izvēlējos kādu salami desu, vistas šķiņķīti,” turpināja Lelle.

Taču pēc priekšnesuma detektīvi atzina, ka te nav nekādas saistībā ar steikiem, šašlikiem un desām, un runas par ēdienu ir tikai, lai detektīvus maldinātu.

”Cilvēks konkrēti zina, ko viņš dara, kā viņš pārvalda savu balsi, viņš zina, kā to mainīt. Mēs no Lelle šo septiņu raidījumu garumā esam dzirdējuši, manuprāt, visu, ko viņa māk izdarīt,” atzina Samanta Tīna.

Kā minēja detektīvi, zem Lelles maskas slēpjas vieglatlēte Ineta Radēviča, aktrise Aurēlija Anužīte-Lauciņa, kontrtenors Sergejs Jēgers vai dziedātāja Agnese Rakovska. Kā domā tu?

0 Komentāru