TV6 novembrī pirmdienās būs sastopams Dolfs Lundgrēns

0 Komentāru
TV6 novembrī pirmdienās būs sastopams Dolfs Lundgrēns

No 3 novembra kanālā TV6 pirmdienu vakari piederēs varenam vīram Dolfam Lundgrēnam. Blondais mačo parādīs sūro karatē treniņu saldos augļus filmās Mehāniķis, Tiešais kontakts un Bīstamais uzdevums. Izbaudiet pirmdienu vakarus ar D. Lundgrēnu no 3. novembra 22.05 kanālā TV6!

Hans Lundgrēns (Dolfs ir pseidonīms) ir dzimis 1957. gada 3. novembrī Zviedrijā, Stokholmā. D.Lundgrēns ir īsts milzis, jo viņa augums ir 1,96 metri un svars 111 kilogramu. D.Lundgrēns bērnībā, precīzāk tīņu gados, dzīvojis pie vecvecākiem un trenējies Džudo, Godzu ryu un arī Kiošin karatē, kurā viņam ir trešā dana melnā josta. D.Lundgrēns ir Eiropas čempions karatē 1980., 1981. un 1982. gadā, kā arī vienreiz uzvarējis smagsvaru karatē turnīru Austrālijā.

Novembrī ikviens TV6 skatītājs varēs novērtēt trīs filmas ar D.Lundgrēna piedalīšanos. Pirmā no filmām būs Mehāniķis, kuri pie skatītājiem nonāks 3. novembra vakarā 22.05. Stāsts par Niku Čerenko, kurš savulaik dienējis Krievijas specdienestā, bet nu dzīvo mierīgi ar mīļoto sievu un dēlu tālu no kara un vardarbības. Diemžēl ģimene iet bojā bandu izrēķināšanās krustugunīs, Nikā atkal atmostas kareivja daba, un viņš apņemas par katru cenu atmaksāt vainīgajam.

Nākamajā pirmdienā, 10. novembrī, 22.05 pie TV6 skatītājiem nonāks filma Tiešais kontakts. Tā stāstīs par to, ka bijušajam ASV slependienesta darbiniekam Austrumeiropā, kas nu ir ieslodzīts, piedāvā brīvību un naudu, lai viņš izglābtu amerikānieti Annu Geilu, ko nolaupījis kāds cietsirdīgs militārists. Pēc Annas atbrīvošanas Maiks uzzina, ka stāsts par nolaupīšanu bija tikai aizsegs, kas noderēja viņai pašai. Noslēdzošā  filma būs 24. novembrī 22.00 Bīstamais uzdevums, kas stāsta par Maskavā notiekošu rokkoncertu, kura laikā tiek saņemts gūstā Krievijas premjerministrs. Viņu izglābt var tikai izbijušais motociklists, kurš kļuvis par bundzinieku.

Izbaudiet pirmdienas vakarus ar Dolfu Lundgrēnu no 3. novembra 22.05 kanālā TV6!

0 Komentāru