TV3 Ziņas piedāvā dokumentālo stāstu Kas ir Vējonis?

Komentāri
TV3 Ziņas piedāvā dokumentālo stāstu Kas ir Vējonis?
Foto: Rebeka Žeire/LETA

Pirms dažiem gadiem uz jautājumu: “Kas ir Vējonis?” varēja atbildēt vien retais Latvijas iedzīvotājs. Raimonds Vējonis ir viens no pieredzējušākajiem Latvijas politiķiem, taču vienlaikus ilgus gadus neatpazītākais un nemanāmākais ministrs. Šobrīd Latvijā viņu pazīst visi, jo jau 8. jūlijā R. Vējonis stājas Latvijas Valsts prezidenta amatā. Iepazīsti mūsu jauno prezidentu, skatoties dokumentālo stāstu Kas ir Vējonis? 11. jūlijā plkst. 19.30 uzreiz pēc TV3 Ziņām!

TV3 Ziņu dokumentālā stāsta Kas ir Vējonis? autore ir Ilze Vēbere, operators Sergejs Medvedevs, producents Alvils Vīksne. Starp jaunā prezidenta ievēlēšanu un inaugurācijas ceremoniju veidotais stāsts atklās daudz ko jaunu par R. Vējoni, kā arī atspoguļos notikumus, kuri nepilna mēneša laikā kļuvuši par valsts sensāciju. Šobrīd topošais prezidents vēl tikai aprod ar savu jauno statusu, gaidāmās izmaiņas skar arī jauno Valsts pirmo lēdiju Ivetu Vējoni, valsts pirmo suni Rimini un jaunā prezidenta kaimiņus – kāda Ogres daudzdzīvokļu nama iedzīvotājus. Viņi R. Vējoni raksturo kā vienkāršu un patiesu cilvēku. Viņš nav izcils orators, taču jau pirmajā minūtē pēc ievēlēšanas pateiktie vārdi vienā mirklī kļuva par pazīstamāko frāzi Latvijā. Atziņa, ka no sākuma “jāierauj” tagad rotā visdažādākos suvenīrus. Galvassāpes viņš sagādājis arī drošībniekiem, jo atteicies savu dzīvokli nomainīt pret prezidenta rezidenci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raimonds Vējonis ir dzimis 1966. gada 15. jūnijā Pleskavas apgabalā, Krievijā. Ieguvis biologa izglītību un strādājis par bioloģijas skolotāju, vēlāk bijis Madonas domes deputāts. Vējonis ir Latvijas Zaļās partijas biedrs un 2002. gada 7. novembrī viņš kļuva par vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru, pienākumus pildot līdz 2011. gadam. 2014. gadā R. Vējoni apstiprina aizsardzības ministra amatā, bet 2015. gada 3. jūnijā Saeima viņu ievēlēja Valsts prezidenta amatā. Par galveno prioritāti savas prezidentūras laikā R. Vējonis nosauc drošības jautājumus – tos Krievijas draudu ēnā viņam jau nācies risināt, arī esot aizsardzības ministra amatā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl