TV3 vakariņu šovā piedzīvots rets gadījums

9 komentāri
TV3 vakariņu šovā piedzīvots rets gadījums
SKATIES

Ceturtdienas, 24. oktobra, pievakarē TV3 šovā ”Vakariņas četratā” šīs nedēļas raibā kompānija devās ciemos pie grupas ”Pienvedēja piedzīvojumi” solista Māra Žigata, kurš līdz šim starp šova dalībniekiem izrādījies mutīgākais un lielākais joku plēsējs, un arī noslēdzošajā vakarā jautrības netrūka.

Šonedēļ TV3 šovā ”Vakariņas četratā” viens pie otra viesojās ar skatuvi un politiku saistīti ļaudis – kantri dziedātāja Linita Mediņa, aktrise Ance Muižniece, politologs un Latvijas Universitātes profesors Juris Rozenvalds, bet par šīs nedēļas noslēdzošajām vakariņām un izklaidi rūpējās mūziķis Māris Žigats.

Māris ciemiņus uzņēma nevis savā šaurajā dzīvoklī, bet skaņu ierakstu studijā, kurā pavada lielu daļu sava laika. Kā sprieda Linita, vietas izvēle lielā mērā, visticamāk, noteiks to, ka trīs kārtu maltītes būs pavisam elementāra, un viņa nebija tālu no patiesības. Namatēvs neslēpa, viņš nav nekāds lielais virējs un grib cilvēkiem parādīt, kā ātri var pagatavot vienkāršus, bet veselīgus ēdienus.

Māris ēdienus bija nodēvējis savas grupas dziesmu nosaukumos – ”Skaists rīts”, ”Viss kārtībā” un ”Debess pils”, un kā pats smaidīja, tas šķitis gana asprātīgi. Lielo daļu no tiem viņš bija nolēmis gatavot viesu acu priekšā un pasniegt karstus no plīts – kā smalkā restorānā.

Jau iesākumā Māris ciemiņiem lika manīt, ka vakars būs jautrs un dauzonīgs. Mūziķis gan atnācējiem pieprasīja dāvanas, gan izteicās, ka Ance austiņās klausās ”kaut kādu pretīgu mūziku”.

Viesu sajūsmu izsauca arī galda noformējums – Māris īpaši vakariņām bija iegādājies rotaļīgus galda paliktņus ar pūču zīmējumiem. ”Tas bija tik estētiski nebaudāmi, ka tas jau bija forši,” atzina Ance.

Tā kā Māris nelieto alkoholu, tad atšķirībā no pārējiem šova dalībniekiem viņš savās vakariņās nolēma iztikt bez stiprajiem dzērieniem, kas šova  “Vakariņas četratā” vēsturē ir rets gadījums.

Uzkodā namatēvs cēla galdā tīģergarneles ar saldo čili mērci, bet pamatēdienā – foreles steiku ar rukolas salātiem.

Kamēr Māris turpat, studijas virtuvītē, gatavoja nākamo ēdienu, Linita sūrojās, ka viņai būtu vairāk gribējies namatēva sabiedrību baudīt pie galda. ”Ilgi atstāt viesus vienus – tas nav labais tonis. Māra pluss bija tas, ka virtuvīte bija ļoti tuvu, un tomēr viņš nebija pie mums,” noteica kantri dziedātāja.

Panīkuma kliedēšanai namatēvs viesus aicināja ārpus virtuvītes, lai iepazīstinātu ar skaņu ierakstu studiju un ļautos kopā muzicēšanas priekam. ”Man izpalika pārsteigums,” norādīja Linita, skaidrojot, ka jau iepriekš zināms, kādu izklaidi gaidīt no mūziķa. ”Bet es nesaku, ka tas ir slikti.”

Savukārt Māris četrotnes kopīgo muzicēšanu un dejošanu pieteica kā šīs nedēļas vakariņotāju atvadu dāvanu TV šova skatītājiem.

Priekšnesumam sekoja deserta baudīšana un punktu sadale, un Māris par savām vakariņām un izklaidi nopelnīja 31 punktu – no Ances un Linita pa 10 un 11 punktus no Jura, kurš kopvērtējumā kļuva par nedēļas uzvarētāju. Kā Jurim veicās, uzņemot ciemiņus, lasi šeit!