TV3 un IKEA izsludina pieteikšanos mājokļa pārvērtību šovam

72 komentāri
TV3 un IKEA izsludina pieteikšanos mājokļa pārvērtību šovam
PUBLICITĀTES FOTO

IKEA un TV3 izsludina pieteikšanos ”Manas mājas ar IKEA” divām sezonām, kas televīzijas ekrānos būs vērojamas rudenī un pavasarī. Bezmaksas interjera pārvērtībām var pieteikties ikviens, kas gatavs piedzīvot drosmīgas un neparastas mājokļa izmaiņas.

”Miniatūra dārza mājiņa, nestandarta jumtistaba vai telpa, kas pilda neiespējami daudz funkciju – mūsu interjera dizaineru komanda ir gatava jauniem izaicinājumiem. Skatītāju iemīļotais projekts pieņem vēl nebijušus apmērus – meklējam dalībniekus 16 interjera pārvērtībām,” pieteikties aicina IKEA Latvija Interjera dizaina nodaļas vadītājs Darius Rimkus.

Raidījuma producente Liene Vilnīte raksturo pārvērtību nozīmi: ”Ar līdz šīm teju 20 telpu pārvērtībām esam dalījušies iedvesmas stāstos. Ticam, ka mājas nav vienkārši adrese, kur dzīvojam, telpa, kur uzturamies pēc darba.

Mājas ir kas daudz vairāk – tā netveramā sajūta, kas liek mums justies labi un droši; vieta, kur varam atgūt spēkus un pavadīt laiku ar mīļajiem. Un ar ģimeņu un telpu pārvērtību stāstiem varam arī citiem izstāstīt un it sevišķi parādīt, kā iespējams ”uzburt” vēl labāku māju sajūtu.”

Rudens sezonas izaicinājums: viena telpa, daudz vajadzību

IKEA veiktais pētījums atklāja, ka šopavasar pēc ilgā mājās pavadītā laika vairums Latvijas iedzīvotāju (62 %) atzīst, ka siltās jūtas pret savu mājokli nav augušas augumā, un drīzāk ir skaidrāk kļuvis redzams, ka nepieciešami uzlabojumi. Daudzi atzina, ka lielākais izaicinājums ir nekārtība, mantu daudzums un vietas trūkums. Turklāt tagad mājās veic vairāk dažādu aktivitāšu – pavada laiku ar ģimeni, gatavo ēdienus, sporto un audzē zaļumus.

”Karantīnas laiks parādīja, cik svarīgi, lai mājoklis būtu daudzfunkcionāls. Guļamistaba var kalpot kā darbistaba, vannasistaba var pārtapt par skaistumkopšanas salonu, bet dzīvojamā istaba – par skolu vai sporta zāli. Arī balkonu un pagrabu var izmantot lietderīgi. Tāpēc šajā sezonā interjera dizaineri atklās, kā veidot daudzām vajadzībām piemērotu iekārtojumu,” stāsta IKEA pārstāvis.

Pavasaris ir īstais laiks drosmīgiem risinājumiem neparastās telpās

2021. gada pavasara sezona aicinās pievērsties aizmirstām un neizmantotām telpām.

”Daudziem mājās ir telpas, ko nemaz nav tik vienkārši iekārtot. Kā ērti iekārtot vienistabas vasaras mājiņu? Ko iesākt ar šauru gaiteni vai vietu zem kāpnēm? Un kā panākt, lai puspagrabs nešķistu drēgns un nemājīgs? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem dizaineri atbildēs pavasara sezonā,” papildina Rimkus.

Viņš uzsver, ka raidījuma pamatdoma ir parādīt praktiskus iekārtojuma risinājumus par saprātīgām izmaksām, lai kopīgiem spēkiem īstenotu IKEA vīziju – radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem.

”Ar nepacietību gaidām jaunas iepazīšanas un izaicinājumus. Bez nu jau ierastajām telpām – bērnistabas, guļamistabas, viesistabas un virtuves – gribam iedrošināt cilvēkus nebaidīties iesūtīt arī citādu telpu pieteikumus. Garāža, kas pilda vēl 1001 lietas glabāšanas funkciju, veļas telpa, ietilpīgs pieliekamais, darba kabinets, studija, mazs studio tipa dzīvoklītis un tml. Kā arī aicinām neaizmirst pieteikumā iekļaut ģimenes stāstu – kas ir tas, ar ko esat īpaši, un kāpēc tieši jūsu telpa būs īstā varone nākamajā sezonā,” akcentē producente.

Bezmaksas interjera pārvērtībām var pieteikties ne tikai māju vai dzīvokļu īpašnieki, bet arī nevalstiskās organizācijas, uzņēmumu īpašnieki un citi interesenti. Pieteikumā jānorāda izvēlētā telpa, jāpievieno tās attēli un īsi jāapraksta izsapņotais interjers – dod izaicinājumu interjera dizaineriem un pastāsti, kāpēc ir nepieciešamas pārmaiņas un kādām dažādām nodarbēm telpa kalpos pēc pārvērtībām. Vērtēšanas komisija izvēlēsies atbilstošākos pieteikumus un noteiks finālistus, kuru izvēlētā telpa tiks pārveidota bez maksas.

Uzdrošinies oriģinālām pārvērtībām un līdz 19. jūnijam piesakies skaties.lv/IKEAmajas. dalībai raidījuma ”Manas mājas ar IKEA” jaunajām sezonām!

Par aptauju: pēc IKEA pasūtījuma aptauju internetā veikusi pētījumu kompānija ”Norstat”. Tajā piedalījās 500 Latvijas iedzīvotāju. Aptauja veikta 2020. gada aprīļa beigās un maija sākumā.