TV3 startē jaunais šovs ”Mazā lielā zvaigzne”

2 komentāri

Piektdienas, 15. marta, vakarā TV3 startēs jaunais šovs visai ģimenei ”Mazā lielā zvaigzne”, kurā viesosies sabiedrībā zināmi ļaudis un viņu bērni, kuri par saviem vecākiem atklās daudz pārsteidzošu lietu.

Katru piektdienu pie šova vadītāja Renāra Zeltiņa viesosies trīs populāri ļaudis un viņu bērni – lielās un mazās zvaigznes apvienotās komandas.

Komandu uzdevums būs iegūt pēc iespējas vairāk punktu it kā vienkāršās, tomēr reizēm ļoti sarežģītās viktorīnās, kurās bērni par saviem slavenajiem vecākiem atklās to, par ko skaļi nerunā. Vairāk par jauno šovu lasi šeit!

Pirmajā raidījumā TV skatītāji tiksies ar režisoru un restorānu īpašnieku Dāvi Auškāpu un viņa meitu Noru, TV3 laimes spēles ”SuperBingo” vadītāju Armandu Simsonu un viņa meitu Heidiju Petru un mūziķi un šova ”X Faktors” žūrijas locekli Intaru Busuli un viņa meitu Emīliju.

Tev to neizstāstīs neviens cits… jeb ko par slavenībām atklās viņu bērni – jau no 15. marta plkst. 20.20!

TOP komentāri

  • Aija
    +5 +2 -3

    Aija

    Divarpus stundas mēs, skatītāji, sēdējām kā muļķi un sitām plaukstiņas, aiz garlaicīgas vai nost mirdami, tikām speciāli smīdināti,kameras bāžot sejā, ka nu tik būs ko redzēt tv, kā mēs tur smuki sēžam un no jautrības vai pušu plīstam,gaidījām no maija,kad raidījumu filmēja un mums tika solīts to rādīt rudenī,bet rezultātā sagaidām to pēc gandrīz gada, lai mūs neparadītu pat sekundes kadrā. Tad kāda iemesla pēc mēs tur bijām vajadzīgi?
    Turklāt,skatoties šo murgu TV,tas izskatījās vēl garlaicīgāk, nekā dzīvē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl