TV3 šovā pirmo reizi veikta krūšu palielināšanas operācija

13 komentāri
TV3 šovā pirmo reizi veikta krūšu palielināšanas operācija
Ekrānuzņēmums

Trešdienas, 6. jūnija, vakarā TV3 piedāvāja šova ”Gatava pārvērtībām” jaunākā sērija. Pirmo reizi šovā dalībniecei tika veikta krūšu palielināšanas operācija.

Šova ”Gatava pārvērtībām” ietvaros stiliste Žanna Dubska palīdzēja Sabīnei Silmačonokai pārvarēt četrdesmitgadniece krīzi. Sabīne nesen zaudējusi darbu, izšķīrusies no drauga un tagad vēlējās sākt visu no sākuma un sajusties sievišķīga.

Līdz šovam Sabīnes pašapziņai traucēja arī mazā izmēra krūtis, tādēļ bija vēlme tās palielināt. ”Gatava pārvērtība” ietvaros viņai tika veikta krūšu palielināšanas operācija, kas ir pirmais šāds gadījums projekta laikā.

”Man vairs nebūs jānēsā polsterētie krūšturi,” priecājās Sabīne, kura pārvērtību rezultātā tikusi pie divus izmērus lielākām krūtīm.

Foto: Ekrānuzņēmums

Sieviete pārvērtības piedzīvoja pēc pilnas programmas – tika aprūpēta arī viņas sejas āda un veikta sejas ovāla un zoda korekcija ar hielaronskābes injekcijām. Speciālisti sola, ka rezultāts saglabāsies pusotru līdz divus gadus pēc procedūras.

Lai mazinātu vertikālās jeb dusmu un horizontālās jeb izbrīna krunkas un neļautu tām padziļināties, Sabīnei tika veikta veiktas botolīna toksīna injekcijas. Procedūras efekts saglabāsies no četriem līdz sešiem mēnešiem.

Tas nav viss – šova laikā viņai tika veikta acu korekcija, kas ļāva atbrīvoties no brillēm.

Nu Sabīne bija ieguvusi jaunas krūtis, un Žanna viņu pamācīja, kā tās izcelt ar apģērba palīdzību.

Pēc pārvērtībām, pirmo reizi ieraugot sevi spogulī, sieviete jutās patīkami šokēta.

”Viss koptēls ir iespaidīgs. Tādu kleitu nav iespējams nepamanīt,” Žannas izvēlēto tērpu slavēja Sabīne.

”Ir pielikts klāt tas, kas trūka, lai sievietei būtu pašapzinīga, stalta stāja. Bija tāds kaps A, tagad ir C izmērs,” par palielinātajām krūtīs priecājās Sabīne.

Raidījumā pārvērtības piedzīvoja arī Aleksandra Pavlova izvēlētā Džineta Pētersone, kura veselības stāvokļa dēļ no projekta bija spiesta izstāties.

Savukārt Natālija Zolberga iepriecināja trīs bērnu māmiņu Janu Uzulnieci (33), kura pārcietusi sirds operāciju, kā arī trīs ķeizargrieziena operācijas.

Janas lielākais sapnis ir atgūt skaidru redzi. Diemžēl, rūpīgi izmeklējot Janas acis, ārsti konstatēja, ka sievietei ir izmainīta radzenes forma. Ir aizdomas par keratokonusa saslimšanu. Šādos gadījumos klīnika neriskē ar pacienta veselību un neveic redzes korekcijas operāciju.

Taču Jana atzina, ka ir priecīga arī par vizuālajām pārmaiņām. Tā kā viņa ir gara auguma sieviete, stils Janai jāatrod tāds, kas viņas augumu nepagarinātu.

“Gatava pārvērtībām” 17. sērija

13 komentāri