TV3 šova jautrā pavāre Baiba: Jāsteidzas apprecēties, kamēr Edmunds nav “nocelts”

12 komentāri
TV3 šova jautrā pavāre Baiba: Jāsteidzas apprecēties, kamēr Edmunds nav “nocelts”
Privātais arhīvs

Šonedēļ ”Tēta nedienu” šovā tika piedzīvota īpaša sērija, kurā mīļotā vīrieša Edmunda piemērotību vīra statusam pārbaudīja dzīvespriecīgā un apsviedīgā pavāre Baiba no Purvciema. Mēnesi pēc ģimenes uzmirdzēšanas TV ekrānos portāls Skaties.lv jautāja Baibai, vai drīzumā būs iemesls uzsaukt ”Rūgts!”.

Divu meitu māmiņa Baiba Staune pirms trīs gadiem savā sirdī un dzīvē ielaida Edmundu Girgensonu. Lai arī vīrietis ir teju viņas dvēseles radinieks, Baiba, rūgtas pieredzes mākta, nespēja laist dziļas saknes šajās attiecībās. Pārbaudīt Edmunda piemērotību vīra lomai bija viens no iemesliem, kādēļ ģimene startēja TV projektā.

Šova noslēgumā sieviete atzina, ka kā vīrs Edmunds ir derīgs, bet galējo spriedumu par gatavību oficiālai kopdzīvei viņa solījās pieņemt, kad pati būs noskatījusies sēriju.

”Ja bildinās, teikšu Jā. Kaut kad vajadzētu organizēties. Tētis tika parādīts tik forši, ka tagad man jāpasteidzas ar precēšanos, kamēr kāda fane vai pielūdzēja nav “nocēlusi”,” pēc šova sarunā ar Skaties.lv smej Baiba.

Baiba vīrietī visaugstāk vērtē viņa attieksmi pret viņas meitām – astoņus gadus veco Patrīciju un sešgadnieci Rēziju. Šajā ziņā Edmunds ir īsts atradums, jo jau pirmajām dienām Baibas meitas ir pieņēmis un audzina kā savējās.

”Edmunds ar manām meitenēm ir kā cimds ar roku, kā podiņš ar vāciņu,” teic šova varone.

Vai pāris plānojis arī kopīgu bērniņu? ”Viņš grib no mūsu trešās iepazīšanās nedēļas. Bet tas nav no mums atkarīgs. Ja Dieviņš dos, būs arī kopīga atvasīte,” stāsta Baiba.

Jau tā saticīgajā ģimenē TV3 šovs ienesis patīkamas vēsmas.

”Vēl vairāk uzlabojusies komunikācija ar bērniem. Visi kaut ko vēl vairāk darām kopā, piemēram, biežāk izbraucam uz laukiem.

Arī attieksme vienam pret otru mainījusies – tā ir labāka un tiešāka nekā līdz tam. Pēc šova vairāk priecājamies viens par otru, Edmunds vairāk ”pavelkas”, aktīvi kopā pavadām brīvos mirkļus. Šovs nācis tikai par labu. Esam ieguvuši pārliecību, ka mums vienam ar otru ir paveicies. Viens otru vairāk novērtējam.

Bijām jautra un saticīga ģimenīte, un tāda būsim. Neviens darbs mums nav par grūtu, šķēršļi un pārbaudījumi bijuši un pārvarēti. Viens otru saprotam no pusvārda. Eju dzīvē ar smaidu, jo smaids uzvar naidu. Man pretim ir tāda pati otra pusīte. Savu reizi palaiž arī ”pūku”, bet labais ir vairāk,” stāsta TV3 tētuku šovā iepazītā māmiņa.

Kamēr četrotne par ģimenes ikdienas atspoguļojumu TV projektā ir sajūsmā, pilienu darvas medus mucā pielējuši šova skatītāji, kuri komentāros nav slēpuši negatīvās emocijas.

”Kas attiecas par negatīvajām atsauksmēm no tautiešu puses, lai viņiem veselība turas un allaž dzīvē labi sokas! Mēs dzīvojam dzīvē dzīvu dzīvi, dzīvam dzīvē dzīva dzīve. Ja par tevi runā, zini, ka esi dzīve, nevis miris,” tā Baiba.

Baibas un Edmunda laimīgā atkalsatikšanās