TV3 raidījumam ”SuperBingo” jauna vadītāja

5 komentāri
TV3 raidījumam ”SuperBingo” jauna vadītāja
TOMS NORDE

Svētdien, 18. novembrī, TV3 raidījums ”SuperBingo” skatītājus sveiks jauna raidījuma vadītāja Nora Legzdiņa, kļūstot par kolēģi Armandam Simsonam un Ligitai Miezei.

22 gadus vecā Nora Legzdiņa raidījuma SuperBingo” vadītājas amatā nomainīs ilggadējo raidījuma vadītāju Kristu Pesecku, kura pieņēma jaunu izaicinājumu doties studēt uz Dāniju.

Nora Legzdiņa patlaban studē Latvijas Universitātes Biznesa, ekonomikas un vadības fakultātes 4. kursā, apgūstot ”Starptautiskās ekonomiskās attiecības”, taču, kā atklāj pati Nora, viņai ļoti tuvas ir arī radošās izpausmes.

”Pamatskolā mācījos Rīgas 6. vidusskolā, kur padziļināti apguvu mūziku klavierspēles specialitātē, tādēļ bieži nācās koncertēt ar kori un piedalīties pianistu konkursos. Taču jau vidusskolā sāku profesionāli vadīt bērnu pasākumus kopā ar sabiedrībā novērtētiem pasākumu organizatoriem, piemēram, Kasparu Blūmu-Blūmani (Kashers), Jogitu Pūpolu-Somi u.c.

Televīzijas pasauli atklāju, kļūstot par producenta asistenti Žaklīnas Cinovskas televīzijā iTV raidījumā ”Vīrs apģērbj sievu”,” par savu pieredzi stāsta Nora.

Arī Noras pamatnodarbošanās ir saistīta ar televīziju: ”Šobrīd es strādāju LNT raidījumā ”Dzīvīte brīvdienās” komandā kā redaktors un sižetu autors, kā arī kopā ar Mārci Šēneru, vienu no prasmīgākajiem operatoriem un režisoriem Latvijā, veidojam dažādus mūzikas videoklipus un citus radošus projektus, kuros izpildu producenta lomu. Jaunākie mūsu kopdarbi ir Jāņa Stībeļa dziesma ”Džoanna” un jau plaši medijos izskanējušās Stībeļa un draugu kopdziesmas ”Dzintara Latvijas stāsts” videoklips”.

Nora stāsta, ka ”SuperBingo” vide viņu iedvesmo un aizrauj, jo ”te virmo nebeidzams optimisms un dzīvesprieks, kas raksturīgs manis pašas būtībai.”

”Esot ”SuperBingo”, jūtos kā mājās. Es jūtu to pašu prieku, sauli, pozitīvās emocijas un enerģiju, kas vienmēr virmoja uz skatuves bērnu pasākumu vadīšanā.

Man ir liels gandarījums, ka man ir iespēja kopā ar spēlētājiem piedzīvot pozitīvas emocijas, atgādinot, ka arī pieaugušie var priecāties par iespaidīgiem laimestiem gluži kā bērni, jo vienkāršais, gaišais prieks ir tā komponente, par kuru bieži vien ikdienas steigā piemirstam,” saka jaunā raidījuma vadītāja.

Sadarbību ar ilggadējiem un profesionālajiem šova vadītājiem – Ligitu un Armandu – Nora vērtē pozitīvi.

”Ligita un Armands ir lieli sava darba lietpratēji un jau pašlaik jūtu, ka varu ļoti daudz no viņiem mācīties. Un arī būs jāmācās – latiņa ir uzlikta augsta! Līdz šim viņu cilvēciskums un atsaucība ir radījusi lielu komandas sajūtu, un esmu pārliecināta, ka saņemšu atbalstu ikvienā situācijā,” tā Nora.

Skaties raidījumu ”SuperBingo” katru svētdienas rītu kanālā TV3 plkst. 10.00!

5 komentāri