TV3 raidījuma jaunajā sezonā IKEA ievieš kārtību mājās

0 Komentāru
TV3 raidījuma jaunajā sezonā IKEA ievieš kārtību mājās
PUBLICITĀTES FOTO

10. marta vakarā TV3 ar otro sezonu atgriežas interjera pārvērtību raidījums ”Manas mājas ar IKEA”. Ik otrdienu plkst. 21.40 raidījuma vadītājs Kristaps Tālbergs un IKEA interjera dizaineres iedvesmos skatītājus Latvijā uzlabojumiem arī savās mājās.

Raidījuma ”Manas mājas ar IKEA” jaunajā sezonā pārvērtības piedzīvos maza 7 m2 virtuve, viesistaba ar daudzām vajadzībām, jo tur ne tikai atpūšas un rotaļājas, bet arī strādā, kā arī tiks parādīts risinājums, kā vēl var izmantot priekšnamu un balkonu.

Šajā sezonā būs īpašs jaunums – IKEA interjera dizaineres pārveidos arī darba telpas – krīžu un konsultāciju centra ”Skalbes” zvanu centru un kādas rokdarbnieces darbistabu.

”Nesaskaņas mājās galvenokārt rada nekārtība un personīgās telpas trūkums. Teju puse Latvijas iedzīvotāju gribētu, lai viņiem būtu mazāk mantu, bet aptuveni tikpat daudziem ir grūti izmest priekšmetus, ko nelieto. Trešdaļai aptaujāto satraukumu un neapmierinātību rada tieši tas, ka mājās trūkst savas vietas,” IKEA Interjera dizaina nodaļas vadītājs Darius Rimkus dalās ar IKEA pētījuma ”Dzīve mājās” datiem.

Raidījuma pavasara sezona ir veltīta mājokļu sakārtošanai, un interjera dizaineres, ne tikai veiks telpu pārvērtības, bet arī dalīsies praktiskos ieteikumos, kā risināt ar iekārtojumu saistītas problēmas, kas ir aktuālas daudzos mājokļos.

Raidījuma ”Manas mājas ar IKEA” otrās sezonas vadītāja lomā iejutīsies atraktīvā TV personība Kristaps Tālbergs.

”Es ļoti priecājos pievienoties komandai, kas iedvesmo pārvērtībām. Mums ir lieliska sadarbība, to noteikti sajūt ne vien raidījuma dalībnieki, bet arī skatītāji. Filmēšanas procesā ar lielu interesi vēroju, kā no visa, kas pieejams interjera dizaina materiālos, IKEA interjera dizaineru rokās top reālas pārmaiņas. Rezultātā arī es pamanu un novērtēju labu interjeru, sākot ar apgaismojumu un beidzot ar mūziku, kas arī ir svarīga noskaņas radīšanai telpā,” klāsta Tālbergs.

Viņš norāda, ka piedzīvojumu un pozitīvu pārmaiņu šajā sezonā būs tiešām daudz: ”Viena ļoti, ļoti maza guļamistaba piedzīvos tādas pārmaiņas, ka es pats nespēju noticēt, ka tas ir iespējams. Visi, ieskaitot filmēšanas komandu, ”bijām mēmi” par dizaineres paveikto. Šķita, ka telpai pēc pārmaiņām pielikti klāt vismaz 5 m2. Arī ģimenei tas bija pārsteigums – līdz pat asarām.”

Kristapa Tālberga īpašas padoms – mazāk mantu! Un tās, kas ir, lai ir kvalitatīvas, praktiskas un tādas, kas kalpo ilgi.

”Latvijas iedzīvotājiem patika raidījuma pirmā sezona, un daudzi atklāja, ka raidījumā parādītie risinājumi un pārvērtības iedvesmoja arī uzlabojumiem savās mājās. Jaunajā sezonā mēs vēl vairāk dalīsimies savās zināšanās par to, kā atrisināt tipiskākos izaicinājumus mājokļos, kā ieviest kārtību un efektīvi izmantot pieejamo telpu, turklāt to paveikt par samērīgām izmaksām,” Rimkus papildina, uzsverot, ka TV raidījums palīdz īstenot IKEA vīziju radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem.

Iedvesmojies pārvērtībām arī savās mājās – kanālā TV3 no 10. marta līdz aprīļa beigām skaties raidījumu ”Manas mājas ar IKEA” katru otrdienas vakaru plkst. 21.40!

0 Komentāru