TV3 piedāvā jaunu izklaidējošu raidījumu ar Latvijas slavenību piedalīšanos

0 Komentāru

Jau no 2. jūlija TV3 startēs jauns raidījums ”Slavenību padomu aģentūra”, kurā no Latvijā zināmiem cilvēkiem saņemsim atbildes uz dažādiem – gan nopietniem, gan nenopietniem – jautājumiem.

Kā apturēt puisi, kurš brīvdienās dodas makšķerēt? Kur atrast otru pusīti? Kā ikdienas steigā neaizmirst par sevi? Dzīvē noteikti ir bijušas situācijas, kad nezini, kā rīkoties tālāk, un tev ir nepieciešams padoms. Jaunais TV3 raidījums ”Slavenību padomu aģentūra” piedāvās nebijušu iespēju – uzzināt, kā dažādās situācijās ieteiktu rīkoties sabiedrībā zināmi cilvēki.

Seriāla ”Viņas melo labāk” zvaigznes Māris Bezmers un Evija Skulte, dvīņumāsu projekta ”DVINES” dalībnieces Ana un Katrīne, dziedātāji Agnese Rakovska un Ralfs Eilands un daudzi citi populāri cilvēki gan nopietni, gan pavisam nenopietni atbildēs uz visdažādākajiem jautājumiem.

Meklējot atbildes, populārie cilvēki dalīsies pieredzes stāstos un pavisam negaidītās atklāsmēs.

Skatītāji uzzinās, kāpēc šova ”X Faktora” uzvarētājs Arturs Gruzdiņš skolas laikā izvairījies no muzikāliem konkursiem, ko aktieris Lauris Subatnieks domā par marihuānas legalizēšanu, kas dziedātājas Annijas Putniņas 18. jubilejas svinībās notika ar mammas gatavoto ”siļķi kažokā” un daudz citu lietu, par kurām, iespējams, agrāk pat nenojautām.

Tiekamies ”Slavenību padomu aģentūrā” telekanālā TV3 no 2. jūlija ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20:20! Pēc tam baudi seriāla ”Viņas melo labāk” varoņu piedzīvojumus un kaislības, kas sāksies nedaudz vēlāk, kā ierasts – 20:35!

0 Komentāru