TV3 Māmiņu dienā dāvinas latviešu filmu Mammu, es tevi mīlu

2 komentāri
TV3 Māmiņu dienā dāvinas latviešu filmu Mammu, es tevi mīlu
Publicitiātes foto

Šogad 10. maijā visā Latvijā tiks svinēta Māmiņu diena! Īpašās dienas vakarpusē kanāls TV3 un raidījuma Bez Tabu vadītājs Egons Reiters māmiņas un viņu ģimenes aicina pavadīt kopīgu laiku, skatoties pasaulē augsti novērtēto latviešu filmu Mammu, es tevi mīlu! Izbaudiet Mammu, es tevi mīlu 10. maijā plkst. 20.00 TV3!

Izbaudiet Māmiņu dienu ar TV3!

TV3 raidījuma Bez Tabu vadītājs Egons Reiters atklāj: ”Mamma ir visa skaistā sākums – viņas ir mūs laidušas pasaulē, audzinājušas un rūpējušās, par to ir jāprot pateikties ne tikai Māmiņu dienā, bet ik dienu! Skaidrs, ka mamma zina un jūt, ka Tu viņu mīli, bet to reizēm ir jāpasaka arī skaļi. Šie vārdi ielej siltumu dvēselē!”

Māmiņu dienas vakaru E. Reiters aicina izbaudīt ģimenes lokā ar Latvijā un pasaulē slavēto latviešu drāmu Mammu, es tevi mīlu, kas ir aizkustinošs, īsts stāsts par attiecībām dažādos šķērsgriezumos. ”Atzīstu, ka režisora Jāņa Norda uzņemtā drāma ir viena no pēdējā laika labākajām latviešu filmām. Režisoram ir izdevies uzburt personāžu brīvību katrā kadrā, kam es pilnībā noticēju, izdzīvojot katru epizodi, katru mirkli. Silti iesaku filmu ikvienam noskatīties!”

Mammu, es tevi mīlu ir dinamisks attiecību stāsts, kurā galvenie varoņi ir trīspadsmitgadīgs skolnieks Raimonds un viņa māte. Kāda šķietami nenozīmīga piezīme skolā iesāk piedzīvojumiem bagātu nedēļu Raimonda dzīvē. Raimonds aizbēg no mājām, iekuļas apšaubāmā afērā ar vieglas uzvedības sievieti, nonāk policijas redzeslokā un visbeidzot atrisina samilzušo konfliktu gan ar mammu, gan savu labāko draugu.

Augsti novērtēta Latvijā un pasaulē

Režisora Jāņa Norda filmas Mammu, es tevi mīlu pasaules pirmizrāde notika pirms diviem gadiem Berlīnes kinofestivālā, bērnu un jauniešu programmas Generation konkursa skatē un saņēma galveno balvu, kopš tā laika filma izpelnījusies lielu interesi un daudz apbalvojumu arī citos pasaules festivālos. Mammu, es tevi mīlu ir arī atzīta par Eiropas labāko bērnu filmu 2014. gadā, tai ir bijusi Latvijas nominācija Amerikas Kinoakadēmijas balvai nominācijā labākā filma svešvalodā. Latvijas Nacionālajā filmu festivālā Lielais Kristaps 2014. gada nogalē saņēma balvu kā labākā pilnmetrāžas spēlfilma, J. Nords tika atzīts par labāko spēlfilmas režisoru, bet aktrise Vita Vārpiņa, kura iejūtas Raimonda mammas lomā – par labāko aktrisi. Filma saņēma arī Lielā Kristapa skatītāju balvu.

2 komentāri