TV3 atgriežas slavenību šovs ”Zvaigznes ceļo”

1 komentārs
TV3 atgriežas slavenību šovs ”Zvaigznes ceļo”
PUBLICITĀTES FOTO

No 10. janvāra piektdienās kanālā TV3 sāksies šova ”Zvaigznes ceļo” jaunā sezona, kurā sešu sēriju garumā Latvijā iemīļotas un cienītas personības dosies piedzīvojumos uz sešām dažādām valstīm.

Pašmāju slavenības ceļojumos iepazīs jaunas vietas, cilvēkus, tradīcijas un centīsies atrasts katras valsts ”atslēgu”.

Īstu adrenalīna cienīgu notikumu virkni ceļojumā uz Sočiem piedzīvos dziedātājs Normunds Rutulis, garšas izpētes un pozitīvisma piepildītu ceļojumu uz Portugāli piedāvās šefpavārs Elmārs Tannis, savukārt iepazīt gleznaino Īriju dosies mūziķe Elizabete Gaile.

Savukārt mūziķis Markus Riva dosies ekspedīcijā uz Ukrainu, kur pārbaudīs savu izturību Karpatu kalnos un iepazīsies ar Ļvovas pilsētu, mūziķis un dīdžejs Horens Stalbe ielēks pēdējā vagonā, lai nokļūtu Armēnijā, bet sezona noslēgsies ar karstu ceļojumu uz Šrilanku, kur tējas garšas meklējumos dosies televīzijas seja Jana Duļevska.

Kā norāda šova producente Ingrīda Bondare, valstis ir īpašas ar to, ka tās daļēji aizved pagātnē, kas rada eksotikas pieskaņu ik uz soļa.

”Katrā ceļojumā cenšamies pēc iespējas vairāk apskatīt vietas, notikumus, cilvēkus, protams, dabu un visu interesanto. Neraugoties uz to, ka mūsdienu sabiedrība vairāk veldzējas izpucētu valstu un kūrortu vidēs, esmu priecīga, ka filmu galvenie varoņi ļāvās nezināmajam. Manuprāt, katrā valstī nokļuva pareizās acis, kājas un dvēsele, kas dalīsies ar skatītājiem savos iespaidos.

Šī sezona nes sev līdzi likumsakarības, sakritības, ģimenes atrašanu, pirmo pieredzi, sevis pārvarēšanu un ļoti intensīvu ceļojumu grafiku,” stāsta Bondare.

Skatoties ”Zvaigznes ceļo” raidījumu sēriju, kāds, iespējams, atgriezīsies pagātnē, kāds pirmo reizi dzīvē ieraudzīs ”zaparožecu”, bet kāds nolems vairāk ceļot.

”Manuprāt, ceļošana ir bagātība, mācība un sevis apliecināšana. Vismaz mūsu veidotajā versijā,” teic producente.

”Soči jau pēc būtības skan vilinoši, tādēļ bija vajadzīga vien viena minūte laika, lai teiktu ”jā”,” atzīst Normunds Rutulis.

”Nekad nebiju iedomājies, ka viena nedēļa paies tik intensīvos un jāteic pat diezgan ekstrēmos pārbaudījumos. Brauciens pa F1 trasi, velobrauciens pa kalnu bezceļiem, trakošana Soču atrakciju parkā, izpeldēšanās ar delfīniem un galu galā mūsu operatora benefice, izlecot ar gumiju no 209 metru augstuma skaiparkā, uzšāva adrenalīnu līdz maksimumam. Soči sniedz iespējas visām gaumēm un maciņiem,” klāsta mūziķis.

Elmārs Tannis: ”Portugālē ir forša virtuve, produkti un ar prieku devos pētīt šīs zemes gastronomiskās lietas – kastaņus, kūciņas, ielu krodziņus. Apbrīnojams ir kūciņu bums.. Pilnīgi visur ir laba ēdienkarte, laba izvēle un, protams, kūciņu un vīna kultūra! Okeāna piekraste ievelk tā, ka gribas, lai laiks apstājas. No sērferiem līdz milzīgām klintīm, un klimats, kas visu gadu ir silts. Es mīlu Portugāli, un noteikti braukšu vēl, un vēl. Un dariet to arī jūs!”

Elizabete Gaile šova filmēšanas laikā ar auto nobraukusi ap 1600 kilometru, kas palīdzējis atklāt Īrijas sirdi – dabas skaistumu, vēsturi un cilvēkus.

”Man patika ceļojuma brīvības garša – mežonīgais Atlantijas ceļš, muzicēšana Belfāstā, nokļūšana fermā, kurā suņi pārrauga aitas, neskaitāmi dabas skati un gadsimtiem senā vēsturē, kura par sevi atgādināja ik uz soļa,” ceļojumu atceras dziedātāja.

Markus Riva stāsta: ”Kaut uz šo valsti dodos vismaz 20 reizes gadā, šis ceļojuma piedāvājums šķita vilinošs. Nokļūt citā Ukrainas pusē – Ļvovā un Karpatu kalnos – attaisnojās pilnībā, jo iepazinu ukraiņu piedāvājumus ceļošanai. Noderīgi ir izceļoties pa kalniem, un tad veldzēties ukraiņu pirtī vai izbaudīt SPA kūri un noslēgt nedēļu Ļvovā.

Izklaide mijās ar vēsturi un piedzīvojumiem. Viesmīlība, ukraiņu ēdiens, Ļvovas jumti, šokējoši smalkais Edem SPA, kaislīgs brauciens ar kvadriciklu pa kalniem iekaroja arī manu sirdi!”

”Zvans par Armēniju mani satrieca vislabākajā nozīmē. Šķiet, ka klusībā biju gaidījis šādu brīdi. Tā kā par šo zemi es zinu ļoti daudz, tad prieks bija ar to sastapties klātienē.

Armēnijas seno laiku vēsture atgādina ik uz soļa, un te jūtama spēcīga tautas saliedētība, jo, kā zināms, armēņi ir izkaisīti pa visu pasauli.

Ceļojums bija arī piedzīvojumiem bagāts, kurā plaši tika baudīta armēņu virtuve, kalnu skaistums, slavenās baznīcas un viesmīlība. Noteikti atgriezīšos šajā zemē!” tā Horens Stalbe.

Iepazīsti jaunus maršrutus kopā ar šovu ”Zvaigznes ceļo” no 10. janvāra piektdienās plkst. 18.10 kanālā TV3!

1 komentārs