TV3 atgriežas skatītāju iemīļotais šovs ”Gandrīz ideālas vakariņas”

2 komentāri
TV3 atgriežas skatītāju iemīļotais šovs ”Gandrīz ideālas vakariņas”
F64

Pirmdien, 28. septembrī, plkst. 18.10 kanālā TV3 un platformā Go3 ar jaunu sezonu atgriežas skatītāju iemīļotais kulinārais raidījums “Gandrīz ideālas vakariņas”. Pirmajā nedēļā viens pie otra ciemosies četras kanāla TV3 personības.

Pirmais viesus uzņems sporta žurnālists un ”900 sekundes” sporta ziņu moderators Kaspars Dvinskis, kurš atklās, ko viņa dzīvē nozīmē sports un kā tas ir – katru dienu celties četros no rīta. Iepazīsimies ar Kaspara vistu fermu un uzzināsim, kas silda Latvijas omīšu sirdis.

Kā nākamā viesus savā vasaras mājā Sēlijā, kur viņai ir pašai sava ierakstu studija, uzņems TV žurnāliste un mūziķe Agnese Šīrante. Nedēļas trešās vakariņas meistaros aktieris Artūrs Dīcis, kurš iejūtas Oskara Zīles lomā TV3 seriālā ”Nemīlētie”. Artūrs izjokos vakariņu viesus ne vienu reizi vien – sākot ar bezdurvju labierīcībām un visbeidzot ar pikantiem jautājumiem pie vakariņu galda.

Artūrs ikdienā gatavo pats, tādēļ nav augstu prasību pret citu ēdieniem, bet šāda pieredze bija izaicinājums un tas bija grūtāk kā paredzējis: ”Šķita, ka visu sagatavošu vēl pirms viesu uzņemšanas, atpūtīšos, bet gatavot nācās līdz pat pēdējai minūtei!”

Kā vienu no spilgtākajām atmiņām, kuru Artūrs atceras no filmēšanas bija, kā pirmajā vakarā vakariņu četrinieks viesojās Siguldā pie Kaspara Dvinska, kur izklaidē visi devās izbraucienā ar elektriskajiem platriepu velosipēdiem. Artūrs atceras: ”Bija forša izklaide! Bet, kad viss jau bija nofilmēts, mums bija jāaizved skūteri līdz sākumpunktam un bija jau vēls un kļuvis ievērojami aukstāks. Tas bija īsts pārbaudījums. Nevarējām izlemt, kā būtu labāk – braukt ātri īsāku laiku vai tomēr lēnāk, bet tas radītu sajūtu, ka ir siltāks.”

Noslēdzošās vakariņas gatavos TV3 raidījuma “Bez Tabu” žurnāliste Alise Kubiloviča. Vakariņu laikā uzzināsim, kā ikdienā top raidījums ”Bez Tabu” – būs ne mazums satraucošu pieredzes stāstu, kā arī nokļūsim atmiņu takās pa Alises trakulīgajiem jaunības gadiem un visbeidzot uzspēlēsim jestru un muzikālu spēli vakara noslēgumā!

Skaties izklaidējošo kulinārijas šovu ”Gandrīz ideālas vakariņas” jau no 28. septembra no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.10 kanālā TV3 un platformā Go3!

2 komentāri