TV3 aicina svinēt Brīvības svētkus un veidot kopīgu dāvanu jaunajam prezidentam

0 Komentāru
TV3 aicina svinēt Brīvības svētkus un veidot kopīgu dāvanu jaunajam prezidentam
Publicitātes foto

Kā vienmēr 4. maijā svinam Brīvības svētkus, šogad tie būs īpaši, jo TV3 aicina ikvienu iesaistīties un veidot kopīgu svinību albumu jaunajam Latvijas prezidentam. Piedalīties ir gaužām vienkārši, svini Brīvības svētkus kopā ar ģimeni vai draugiem, nofotografējiet savas svinības un iesūtiet bildes skaties.lv/brivibassvetki.

”Vēsturiski Latvijā ir daudz un dažādu pasākumu, kad izliekam karogus ar sēru lentēm un pieminam skumjus notikumus. Brīvības svētku ideja ir gluži pretēja – svinam, esam priecīgi un pozitīvi, kā jau dzimšanas dienas ballītē. Tieši šādā noskaņā jau trešo gadu TV3 aicina visus Latvijas iedzīvotājus svinēt Brīvības svētkus. Radiet jaunas tradīcijas kopā ar draugiem un radiem, brauciet ar velosipēdiem vai ejiet pārgājienos, galvenā ir kopā būšana un svētku sajūta. Apkopojot šīs jūtas kopīgā albumā, mēs varam parādīt jaunajam prezidentam, cik svarīga mums ir brīvība. Piedalieties un sviniet brīvību!” aicina Baiba Zūzena, MTG TV Latvia vadītāja.

Arī TV3 raidījumu vadītāji šo dienu svin īpaši. ”Maija sākumā ir četras brīvdienas, un tā ir lieliska iespēja apstāties un “nolaist tvaiku”, kā arī būt kopā ar ģimeni un citiem mīļiem cilvēkiem. Kopīgs laivu vai velobrauciens, svētku pusdienas vai vakariņas, pārgājiens gar jūru vai mežā – esot kopā nav svarīgi ko un kā, galvenais, ka jautri!” kopīgi svinēt svētkus un piedalīties fotoalbuma veidošanā aicina arī Ēriks Palkavnieks, raidījuma Bez Tabu: Dzīves smalkumi vadītājs.

Citādām Brīvības svētku svinībām pievienosies arī Bez Tabu žurnāliste Agnese Drunka: ”Ja ik gadu Brīvības svētkus pavadīju kopā ar savu ģimeni, atpūšoties pie dabas, tad šogad viss notiks citādi, jo būšu kopā ar Latvijas hokeja izlasi valstiski svarīgā notikumā – pasaules čempionātā hokejā. TV3 raidījumā Bez Tabu ziņošu Latvijā palikušajiem hokeja atbalstītājiem daudz interesanta par spēlētāju ikdienu Čehijā. Brīvības svētku dienā, 4. maijā, atbalstīšu, cik spēšu Latvijas hokeja izlasi, kura mērosies spēkiem ar Zviedriju!” Skatieties pasaules čempionāta hokejā Latvijas un Kanādas spēli 1. maijā plkst. 17.00, Latvijas un Čehijas spēli 2. maijā plkst. 17.00, Latvijas un Zviedrijas spēli 4. maijā plkst. 17.00 kanālos TV3, TV5 un Viasat Sport baltic (VSB) un TVPlay!

TV3 svētkos dāvina TV pirmizrādes

TV3 maija brīvdienās piedāvās lielisku atpūtas programmu – astoņas televīzijas pirmizrādes! Pirmās televīzijas ekrānos būs skatāmas jau 1. maijā – plkst. 11.15 ģimenes filma Mans mazais eņģelis (Foster) un plkst. 20.40 komēdija Dižais gads (The Big year) ar Džeku Bleku un Ouenu Vilsonu galvenajās lomās. 2. maijā plkst. 19.35 par lielisku atpūtu parūpēsies animācijas filma Rio (Rio), bet 3. maijā plkst. 20.00 ļaujieties aizraujošiem piedzīvojumiem filmai Robins Huds (Robin Hood) un plkst. 22.35 izbaudiet Latvijas un ASV kopdarbu – spēlfilmu Oki – okeāna vidū. Brīvības svētku dienā, 4. maijā, plkst. 8.45 mostieties ar mūziklu Tīņi liedagā (Teen Beach Movie), bet vakarpusē plkst. 20.20 skatieties zinātniskās fantastikas filmu X-Cilvēki: Pirmā klase (X-Men: First Class).

0 Komentāru