3 komentāri

Trešdienas pārrunu jeb grēksūdzes laikā viena no, iespējams, skatītāju nīstākajām dalībniecēm – Marta, kļuva ļoti domīga par to, kāpēc tas tā ir!? Taču meitene atzina, ka līdz šim šo 10 nedēļu laikā ir bijusi ļoti godīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • ehhhh
  0 0 0

  ehhhh

  1.tas,ka vina izmanto citus, 2.tas, kaa vinja izturas pret viirieshiem(Neimanis-pakalpins),3.ka vinja noliek citus nemitiigi un pati dara to pashu-abas Griisles-nolika Kritini par zaliti,pati Darta heroinu izmeginajusi, Marta nolika Krstini,ka shii gulj un neko nedara,pati vaaljaajaas pa Vipu,vislaik chiixt,ka kkas saap..,4.ka vinja ir aciimredzami(abas)vadiibas miilules,pretiigi,ka tik uzkritoshi-viss tiek piedots,vnm slaveetas,un vienu reizi,kad Dartu nolika par narkotikaam-viss,skandaals,spuras gaisaa,teelotaa sirdsleekme bezmazvai.5.ka vinja abas uzskata,ka ir kkas ipash..tak nekas juus neesiet,parasti cilveeki,bet tada zvaigznu slimiba-visi citi aprobezoti,skatitaji-dau.nji(Dartas vardi),pasas-skaistakas un gudrakas,pfff,6.ka neviens jums neko nedriikst aizraadiit,nespejat pienemt kritiku,spuras gaisaa,utt,utt

  patik-kaa Darta glezno,maasu muzikas gaume,Martas mati un ka Marta lasa daudz graamatas.
 • Mārīte
  0 0 0

  Mārīte

  Marta sevi vērtē ļooooti augstu un tas manuprāt ir galīgi gaŗām,domāju, ka vispirms jālauj ,lai sabiedrība un līdzcilvēki novērtē Tavas spējas Ja jau darbojies šovā ,kur ir ļauts par Tevi izteikt viedokli.....Nekas nemainīsies meitenē, kamēr PAŠNOVĒRTĒJUMS ies pa gaisu un apkārtējie visi būs ZEM VIŅAS.TAS VISS IZPAUŽĀS PAT SEJAS GRIMMASĒS UN ŽESTOS.Bet nekas jau nav ne jāmaina ne jālauž ,ej pa dzīvi tālāk ar DEGUNU GAISĀ.SABIEDRĪBA TEVI VĒRTĒ, DIEMŽĒL,DAUDZ ZEMĀK, NEKĀ TU PATI SEVI CEL....UN SEKAS IR APLAUŠANĀS.
 • studente
  0 0 0

  studente

  Lai gan Marta nav mana favorīte, nav arī tā, ka es viņu nīstu. Es saprotu, ka nav patīkami apzināties - es neesmu skatītāju mīlule. Taču, manuprāt, Marta ir pietiekoši gudra, lai padomātu un saprastu kādēļ tas tā ir. Marta arī pati atzinusi: "Man ir smags raksturs, nenāc par tuvu!" Tāpat viņa izteikusies, ka ir pamanāma. Jā, piekrītu, pamanāma Marta ir. Bet ar ko? Vai ar sirsnīgu, draudzīgu un izpalīdzīgu attieksmi pret citiem šova dalībniekiem? Vai ar siltu un mīļu attieksmi pret Neimani? Diemžēl nē. Un tā vien šķiet, ka jebkurās attiecībās(vismaz šova ietvaros) Marta vairāk ņem, nekā dod. Un tas ir skumji. Atceros Martas izturēšanos pret bijušo šova dalībnieci Kristīni(sīkāk to neanalizēšu), kad Neimanis teica: "Varbūt runāsim ar Kristīni?", bet Marta atbildēja: " Es taču neiešu sevi lauzt!" Žēl, bet vajadzētu gan! Nu, NEDRĪKST tā izturēties pret cilvēku, kaut arī konkrētais cilvēks ne visai patīk. Kas attiecas uz Martas izpildītajiem uzdevumiem, tad jāsaka godīgi - tie nebija slikti, bet nekas tāds īpaši PAMANĀMS arī nebija. Tā pa vidu. Kas gan ir pamanāms, tad tie ir Martas glītie sejas vaibsti un garie, melnie mati. Es uzrakstīju to, ko domāju, neko nepārspīlējot un neapmelojot Martu. Esmu pārliecināta, ka daudzi skatītāji man piekritīs, cits jautājums - vai uzrakstīs. Beigās vien piebildīšu sekojošo - man personiski nav nekāda naida pret Martu, un man neskauž ne viņas izskats, ne puisis(esmu daudz vecāka par Martu), ne arī iespējamā karjera(kas viņai varētu būt visai veiksmīga). Es tikai ierosinu būt kritiskākai pret sevi un padomāt par savu attieksmi pret līdzcilvēkiem. Bet šajā piedošanas laikā novēlu Martai piedot un tikt piedotai:))

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl