Ko par finālu domā uzvarētāja ēnā palikušie?

4 komentāri

Portāls Skaties.lv uzreiz pēc fināla uz sarunu aicināja Juri un Lindu – abus superfinālistus, kuri skatītāju balsojumā atzina Neimaņa pārākumu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • studente
  0 0 0

  studente

  Nu, te jāpiekrīt Jurim, ka otrā vieta nav tā labākā. Zinu no savas pieredzes, jo trešā ir trešā, bet palikt otrajam...., tas ir smagi. Pie tam vēl savā dzimšanas dienā!!! Atceros, ko par Juri teica Raimonda Vazdika un pilnībā viņai piekrītu. Žēl, ka pasniedzējas viedoklis nebija noteicošais. Te nāk prātā dziesmas vārdi: "Bet dzīvē viss ir savādāk...":))) Ļoti ceru, ka abus finālistus - Juri un Lindu, mēs tomēr redzēsim savos ekrānos!
 • Kitty
  0 0 0

  Kitty

  Es un mani tuvinieki esam par jums ,un ari arpus sova ticam ka kaut ko izmeitarosiet jums milisi ir talants !;)veiksmi!JURITI SVEICIENS JUBILEJA BUCAS!
 • MEDIĶIS
  0 0 0

  MEDIĶIS

  MANI MĪĻIE,MANI FAVORĪTI....LINDA UN JURIS,NO PIRMĀS DIENAS ,UN PIRMĀM NEDIENĀM BIJU KOPĀ AR JUMS.TAGAD AR PRIEKA ASARĀM APSVEICU,JŪS ESAT TIEŠĀM VISVAIRĀK ....UZVARĒTĀJI.LIELS GANDARĪJUMS ,ĻOOOOTI LIELS ,KA LINDA IZSPIEDA ,IEDOMĪBAS KALNGALU MARTU,AIZ STRĪPAS,,,,MAN BŪS ĻOTI SKUMJI BEZ JUMS.JURĪTI SIRSNĪGI TEV LABĀ VĒLĒJUMI DZIMŠANAS DIENĀ.TO,KA JŪS TAUTA MĪL PIERĀDIJA BALSOŠANA UN ČATA UZVIRDUMS,

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl