Grēksūdze, 6. novembris

10 komentāri

Realitātes šova TV Zvaigzne grēksūdze – 6. novembris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • lego
 • Ina
  0 0 0

  Ina

  Lai arī kāda būtu tā patiesība par to ,ko Kristīne stāstīja,tomēr viņa atšķirībā no citiem,nevienu neaprunāja un neienīda. Kristīnes vērtība manās acīs uzlabojās,kad dzirdēju viņas sacerēto pasaku.Par pasaku to gan grūti nosaukt,jo tik daudz patiesu atziņu šajā darbā.Man ļoti,ļoti patika šis gara darbs. Tava fantāzija ir lieliska un radīta ,lai rakstītu šāda veida darbus,bet lūdzu Kristīnīt,nepielieto fantāziju reālajā dzīvē,jo tad tā spēj pārversties melos.Lai Tev viss izdodās un ceru,ka pēc zināma laika, redzēšu Tavu un Tava bērniņa bildi ,uz kāda žurnāla vāka.
 • briedis
  0 0 0

  briedis

  Vai tiešām tie, kuri atbalsta māsas neredz viņu tukšumu, egoismu un augstprātību? Tādu pasaku pat gribēdamas nevarētu uzrakstīt! Dārta neder neviena TV raidījuma vadīšanā! Tik negatīva pat izskatā, it sevišķi ar tām melnajām lūpām! Viņas sižets tirgū bija 0! Kristīne viņiem nevienam nebija nebija nodarījusi, kā var būt tāds ļaunums? Egii varbūt jauka, bet ar tādu balsi, kā viņai, nevar iet TV! Arī Santai slikta izruna, krīt uz nerviem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl