Dienasgrāmata – 12. decembris

7 komentāri

Dienasgrāmata – 12. decembris

TOP komentāri

 • Nu, moin!
  0 0 0

  Nu, moin!

  Martai- 70/100, bet Jurim- 40/100??? Ha, ha, ha, smieklīgi! Juris tur ir visspēcīgākais. Tikai brīnos kā viņš var izturēt visas tās muļķības un žargonvārdus, kas katru dienu jādzird. Par to viņam vajadzētu ordeni piešķirt;))) Bet iedomībā pārspēt Martu un Neimani nespēj NEVIENS!
 • studente
  0 0 0

  studente

  Es gan tā nenoliktu cilvēku. Nevienu!!! Kādēļ tad uzreiz - TV zvaigzne vai TV seja? Ir neskaitāmas citas profesijas, kas saistītas ar darbu televīzijā. Pagozēties TV ekrānā grib daudzi, bet arī aizkadrā kādam jāstrādā. Ja Džokers ļoti, ļoti gribēs nākotnē saistīt savu dzīvi ar televīziju, viņš mācīsies un sasniegs savu mērķi. Kas to lai zina, varbūt Džokers nonāca šovā tādēļ, lai saprastu ko dzīvē grib:))
 • Ilze
  0 0 0

  Ilze

  Piekrītu gandrīz par 100%.
  Vienīgi par Edgaru - vispār nespēju viņu iedomāties kadrā. Tīri subjektīvi, man viņa sejas panti un runas veids atbaida. Es nesaku, ka viņš ir neglīts, bet man viņš atgādina kkādu bandas locekli.
  Jurim arī dotu lielāku procentu - zinošs, harizmātisks, acij arī neskādē.

  Par Džokeru - jā, es arī neredzu viņa dziļo domu nākšanai šovā. Viņš šķiet tiešām jauks cilvēks, viņam ir domas, idejas, bet tas viss kaut kā tomēr nerealizējas kā vajadzētu. Godīgi sakot, man viņa repošana atbaida. Tembrs, dikcija, ritms. Kā arī, kāpēc visur ir jārepo. Tai pat laikā, man viņa ir žēl, jo var redzēt, ka viņš tiešām cenšas, tik nedomāju, ka šī ir īstā vieta viņam.

  Par visiem pārējiem +/- precīzi manas domas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl