Viss par seksu

3 komentāri
Viss par seksu
Foto: Toms Norde

Pēc parāda piedzinējas apciemojuma, uzzinājusi, ka Edgars nonācis nepatīkamā situācijā Elīna nedomājot piekrita dalīt sāpi, taču pēc noslēpumainās viešņas aiziešanas un Edgara Toretto grēksūdzes TV skatītāju un šova kolēģu priekšā blondīne atklāja, ka rīkojusies pārsteidzīgi apsolot doties bēdubrālim palīgā. Edgara paskaidrojums Elīnu šokēja. Lai arī viņa atzinās, ka tik nopietnā situācijā palīdzēt nespētu, bija gatava Edgaram  sniegt relaksējošu masāžu.

Iestājoties nakts stundām šova dzīvoklī Elīna un Edgars satikās VIP istabiņā un saldais brīdis bija klāt. Taču diezgan nemākulīgi sniegtā Elīnas masāža Edgaram izvērtās intīmu sarunu vakarā uz kuru nedaudz vēlāk tika ielūgts abu gultas kaimiņš Jamess.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rotaļīgā trijotne velti laiku netērēja un jau otrajā vakarā dalījās savā seksuālajā pieredzē, atklājot pat visai pikantus noslēpumus. Edgars nekautrējās sniegt padomus arī TV skatītājiem par to kā apmierināt savas sievietes, bet Jamess atklāja, ka viņu uzbudina labas sievietes. Neizpalika arī sarunas par iespējamu seksu trijatā. Edgaraprāt TV Zvaigznei piestāv seksuāla rakstura skandāli. Un kā domā Tu?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl