Viss par seksu

3 komentāri
Viss par seksu
Foto: Toms Norde

Pēc parāda piedzinējas apciemojuma, uzzinājusi, ka Edgars nonācis nepatīkamā situācijā Elīna nedomājot piekrita dalīt sāpi, taču pēc noslēpumainās viešņas aiziešanas un Edgara Toretto grēksūdzes TV skatītāju un šova kolēģu priekšā blondīne atklāja, ka rīkojusies pārsteidzīgi apsolot doties bēdubrālim palīgā. Edgara paskaidrojums Elīnu šokēja. Lai arī viņa atzinās, ka tik nopietnā situācijā palīdzēt nespētu, bija gatava Edgaram  sniegt relaksējošu masāžu.

Iestājoties nakts stundām šova dzīvoklī Elīna un Edgars satikās VIP istabiņā un saldais brīdis bija klāt. Taču diezgan nemākulīgi sniegtā Elīnas masāža Edgaram izvērtās intīmu sarunu vakarā uz kuru nedaudz vēlāk tika ielūgts abu gultas kaimiņš Jamess.

Rotaļīgā trijotne velti laiku netērēja un jau otrajā vakarā dalījās savā seksuālajā pieredzē, atklājot pat visai pikantus noslēpumus. Edgars nekautrējās sniegt padomus arī TV skatītājiem par to kā apmierināt savas sievietes, bet Jamess atklāja, ka viņu uzbudina labas sievietes. Neizpalika arī sarunas par iespējamu seksu trijatā. Edgaraprāt TV Zvaigznei piestāv seksuāla rakstura skandāli. Un kā domā Tu?

3 komentāri