Visi šokā! Jaroslava īstā slavas piecminūte – visas meitenes asarās

23 komentāri

Ja jums šķita, ka iepriekšējās nedēļas realitātes šova TV Zvaigzne izbalsošana bija dramatiska, tad paskatieties, kas notika šoreiz. Šajā izbalsošanas raidījumā, jāatzīst, par lielu pārsteigumu, telpas atstāja cilvēks, kurš tik tikko bija pametis VIP numuriņu – modelis Jaroslavs Barišņikovs.

Tikai tad, kad jaunietis devās durvju virzienā, parādījās cilvēku patiesā attieksme. Neviens to, protams, pirms tam nenoliedza, bet jo īpaši meiteņu sejās bija lasāms viss, ko viņas un arī pārējie, nebaidīsimies šā vārda, jūt pret Jaroslavu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Puisis savā anketā atzina, ka viņa slavas piecas minūtes ir mērāmas stundās, bet – vai tā patiešām ir? Jaroslav, vai patiesi tā ir?

TOP komentāri

 • Anaa
 • ak
  0 0 0

  ak

  Cik garlaicīgi bez Jaroslava! Drūmais exdabase ,lecīgais gudrītis Juris,nekā spoža.Andersonam vāji ar dikciju...Egita kā no bērnudārza ;-)
 • uh
  0 0 0

  uh

  Fani atbalstīja visus un kā teica Balss,tad līderi mainījās, un Jaro pietrūka tikai ap 20 balsu. Strādīgs,attapīgs un kreatīvs,tāds ir Jaroslavs.Viņam tikai 20 gadu,ja dzīve prasīs,gan viņš mācīsies

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl