VIP (istabas) sarunas par seksu

4 komentāri

Šodien realitātes šova TV Zvaigzne skatītāji beidzot sagaidīja to, ko, iespējams, gaidīja jau ilgi – atklātas, patiesas sarunas par seksu. Šajā nesaplānotajā sarunu šovā bez nosaukuma piedalījās Neimanis, Andersons un Grīšļu māsas.

 

Pirmie skandāli, pirmais šova pāris, pirmās cigaretes dušās – tas viss jau ir bijis. Beidzot sagaidījām arī pirmās patiesi atklātās sarunas (turklāt neviens no viņiem nebija dzēris) par seksu, kurās piedalījās Andersons, Dārta (briest vēl viens pāris?), Neimanis un Marta. Tika apsriesti tādi jautājumi kā seksa nozīme Andersona dzīvē, kurš gultā ir devējs, kurš – ņēmējs, kā arī par daudz ko citu. Ir interesanti, rekomendējam!

TOP komentāri

 • omg
  0 0 0

  omg

  Neapskaužu viņu vecākus... Kauns pa visu LV! Vai tiešām tas ir jāapspriež visas Latvijas priekšā!? Varbūt varēja vēl nodemonstrēt savās "lieliskās" prasmes, lai tad iet pēc pilnas programmas.. Galīgi mazi prātiņi! Grīsles vēl vairāk sevi dubļos ierāva, tā tik turpināt!
 • liene
  0 0 0

  liene

  "Baigās speciālistes"jāprasa kad tad sākušas. laikam jau no skolas vecuma, kauns klausīties.
 • Neskatos šo sviestu, bet reizēm tv paliek ieslēgts un sāku dzirdēt debīlu runāšanu.
  0 0 0

  Neskatos šo sviestu, bet reizēm tv paliek ieslēgts un sāku dzirdēt debīlu runāšanu.

  1.kas piedalās šajā šovā ir man puse paziņu. Nesaprotu ko viņi tur dara un ko cenšas sev un citiem pierādīt. Vienu vārdu sakot-mazvērtības komplekss.
  2.cilvēki, kas skatās šo šovu tiek negatīvi uzlādēti, degradēti un vnk sabojāti. Tautu kūdī, vadītāji arī ir vienkārši neaptēsti. Kaut kāda slimīgi neglīta pašdarbība.
  3. Cilvēki, kas ļauj saviem bērniem šo šovu skatīties ir vēl neaptēstāki par visiem iepriekš minētajiem kopā.
  4. Ja man būtu bērni, tad izmantotu balss tiesības un pat sūdzētu tiesā. Naudas man netrūkst šādām darbībām netrūkst un laiku savu tam ziedot man nebūtu žēl. Jo stulbums ir slimība un diezgan lipīga, kā redzat pēc šova.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl