Violeta: Man patīk Juris

18 komentāri
Violeta: Man patīk Juris
Foto: LITA KRONE

Otrdienas vakarā šovā ieradās spilgtā un seksīgā Violeta. Un ar savu ierašanos “sašūpojusi” ne viena vien vīrieša prātu šova dzīvoklī. Juris jau vairākas dienas raida viltīgus mednieka skatienus efektīgās blondīnes virzienā. Arī Violeta neslēpj, ka viņai no puišiem visvairāk patīk Juris.

“Juris man patīk. Viņš ir interesants cilvēks. Ar viņu ir, par ko parunāt. Juris ir interesants, inteliģents, spēlē, varbūt ir divpusīgs, bet es to vēl nevaru tā pateikt, jo zinu viņu tikai vienu dienu.”

Ballējoties un svinot Neimaņa dzimšanas dienu, pat izcēlies strīds starp jaunajām šova dalībniecēm – Santu Nr. 1 un Violetu. Dāmas vēlējās noskaidrot, kura tad Jurim patīk labāk? Taču drīz vien dušās dāmām pievienojās kavalieri – Edgars un Juris, un viss tika nokārtots. Edgars un Santa Nr. 1 devās ballēties tālāk, bet Juris un Violeta vēl kādu brīdi uzkavējās dušās divvientulībā.

Pārrunās jauniņā atklāja, ka šonedēļ būs grūti tikt galā ar uzdevumu, tāpēc cer uz Jura un Džokera palīdzību. Un atzinās, ka viņai esot plāns, kā palikt šovā ilgāk par vienu nedēļu. Un kas to lai zina, varbūt šis plāns ir tieši – Juris?

Vai arī Jurim ir radušās simpātijas pret blondo dalībnieci? Vai šovā būs vēl viens pāris? Seko līdzi notikumiem un uzzini pirmais.

18 komentāri