VIDEO (vēl pirms rezultātu paziņošanas): Edgaram domas mainījušās; dalībnieki vēlas Kristīni ārā

0 Komentāru
VIDEO (vēl pirms rezultātu paziņošanas): Edgaram domas mainījušās; dalībnieki vēlas Kristīni ārā
Foto: Toms Norde

Domājams, vairs nav jāatkārto, cik dramatiska bija vakardiena: gan negaidītais Kristīnes viesis, gan arī Elīnas šova pamešana, par ko dalībnieki vēl joprojām nespēj atgūties. Piedāvājam noskatīties materiālu, kas tapis izbalsošanas laikā – aptuveni stundu pirms rezultātu paziņošanas. Ir skaidrs, ka grūtniecei priekšā nav vieglas dienas.

Ja sākumā Edgars Toretto ilgu laiku apgalvoja, ka ir Kristīnes pusē, vakar viņš atzina, ka ļoti mainījis domas par meiteni, kas, visticamāk, saistās ar vakardienas Oskara (viņas nu jau laikam bijušā drauga) ciemošanos realitātes šova TV Zvaigzne telpās. To, vai tā bija viņas neizlēmība, vai atklājums, ka savā laikā ir lietojusi narkotikas, droši vien neuzzināsim nekad. Arī pārējie dalībnieki stingri uzsvēra to, ka izbijušajai striptīzdejotājai nepieciešams sakārtot savu dzīvi ārpus šova telpām, nevis mēģināt kādam kaut ko šeit pierādīt.

Plašāku apskatu skaties portāla Skaties.lv sagatavotajā videomateriālā, bet realitātes šovam iespējams sekot līdzi Kanālā 2, kā arī 24 stundu tiešraidē TV Zvaigznes mājaslapā!

0 Komentāru