Komentāri

Domājams, vairs nav jāatkārto, cik dramatiska bija vakardiena: gan negaidītais Kristīnes viesis, gan arī Elīnas šova pamešana, par ko dalībnieki vēl joprojām nespēj atgūties. Piedāvājam noskatīties materiālu, kas tapis izbalsošanas laikā – aptuveni stundu pirms rezultātu paziņošanas. Ir skaidrs, ka grūtniecei priekšā nav vieglas dienas.

Ja sākumā Edgars Toretto ilgu laiku apgalvoja, ka ir Kristīnes pusē, vakar viņš atzina, ka ļoti mainījis domas par meiteni, kas, visticamāk, saistās ar vakardienas Oskara (viņas nu jau laikam bijušā drauga) ciemošanos realitātes šova TV Zvaigzne telpās. To, vai tā bija viņas neizlēmība, vai atklājums, ka savā laikā ir lietojusi narkotikas, droši vien neuzzināsim nekad. Arī pārējie dalībnieki stingri uzsvēra to, ka izbijušajai striptīzdejotājai nepieciešams sakārtot savu dzīvi ārpus šova telpām, nevis mēģināt kādam kaut ko šeit pierādīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plašāku apskatu skaties portāla Skaties.lv sagatavotajā videomateriālā, bet realitātes šovam iespējams sekot līdzi Kanālā 2, kā arī 24 stundu tiešraidē TV Zvaigznes mājaslapā!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl