VIDEO: Ceturtdienas asie jautājumi – kas noskaidrojās šoreiz?

1 komentārs

Pagājušajā nedēļā aizsākās vēl kāda aktivitāte Asie jautājumi, kurā realitātes šova TV Zvaigzne skatītāji anonīmi varēja iesūtīt dažādus jautājumus par un ap šovu, kā arī citiem kolēģiem. Atklājās diezgan daudz interesantu lietu.

Dārta atklāja, ka viņa nevēlas atvainoties Kristīnei, kā arī to, ka, viņasprāt, varbūt nedaudz ir “sakāpis” galvā. Noskaidrojām, kas Džokeram tobrīd bija mugurā, Edgars Toretto atzina, ka labprāt aizietu ar Dārtu uz kino, bet Džokers noskaitīja repu par Grīšļu māsām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • studente
    0 0 0

    studente

    Redzi, Dārtiņ, ir jāmācās atvainoties. Vai tad Tu tiešām nesaproti par ko Tev vajadzētu atvainoties Kristīnei? Nav skaidrs, ko nozīmē Tevis teiktais (apmēram tā) - es visu nedēļu izturējos pret viņu normāli, bet beigās, še tev! Par ko tad Kristīne bija vainīga? Par to, ka viņu neizbalsoja? Ko tāāādu Kristīne beigās izdarīja? Vai tavuprāt Kristīnei izbalsošanas dienā vajadzēja piecelties un aiziet no šova? Droši vien to Tu uzskatītu par Kristīnes pateicību par Tavu NORMĀLO izturēšanos. Dārta, Dārta, padomā pati! Par Kristīni taču nobalsoja skatītāji!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl